Firma Bostik wprowadza na rynek nowy ważny produkt swojej znanej marki klejów Evo-Stik w etykietowanych w formie (IML) pojemnikach RPC Containers Oakham, podkreślających jej innowacyjność i prestiż.

Nowa seria Evo-Stik Anti-Germ jest znacząca innowacja na brytyjskim rynku klejów, fug i uszczelniaczy. Produkty Anti-Germ zostały specjalnie opracowane w celu kontaktowego zabijania zarazków, m.in. MRSA, E.coli i salmonelli, przez długi okres, dzięki czemu ułatwiają one utrzymanie higieny.

„Konsumenci od dawna obawiają sie zarazków i bakterii we własnym domu. Zarówno handlowcy, jak i fachowcy z branży budowlanej zauważają rosnące zapotrzebowanie na takie produkty jak blaty kuchenne i urządzenia sanitarne zawierające materiały antybakteryjne” – wyjaśnił Neil Morrell, kierownik ds. produktu Evo-Stik.

Oprócz kilku uszczelniaczy seria ta obejmuje uniwersalny klej i fugę do płytek w pojemnościach 5 i 10 litrów. Potrzebując do nich trwałych i wygodnych pojemników, firma Bostik zwróciła się do RPC Oakham i szybko zauważyła, że możliwości tych zakładów w zakresie technologii IML mogą pomóc jej jeszcze bardziej uatrakcyjnić nową serie.

„Opakowanie do kleju i fugi do płytek musiało być tak samo mocne i efektywne jak same produkty i po konsultacji z RPC uzgodniliśmy, że technika IML zapewni nam odpowiedni efekt wizualny” – powiedziała Jo Simpson, kierownik ds. produktu Evo-Stik. Etykiety IML, zaprojektowane w świeżych zielonobiałych barwach, przedstawiają „tarcze” jako symbol gwarantowanej ochrony, zwracający uwagę klientów na listę bakterii zabijanych przez produkt.

Źródło: RPC
Źródło: ''