Obecnie rynek opakowaniowy rozwija się wielopłaszczyznowo. Wciąż poszukiwane są nowe rozwiązania i technologie, dzięki którym produkty są bardziej rozpoznawalne i widoczne na półkach sklepowych. Zmiany te dotyczą także etykiet.

Etykiety KDS na PAKFOOD
Etykiety KDSFirma KDS korzystając z wieloletniego doświadczenia, wiedzy i możliwości technologicznych, wspiera te działania tworząc nowoczesne i przyciągające wzrok etykiety, które jak wiemy stanowią integralną część opakowania. Doradztwo, kompleksowa obsługa a przede wszystkim kontrola wszystkich etapów produkcji jest gwarancją jakości i wybrania najbardziej ekonomicznych rozwiązań. Producent mając dobrze opakowany i widoczny towar, zyskuje doskonałe narzędzie komunikacji marketingowej, zwiększając tym samym jego sprzedaż i znajomość marki na rynku.

KDS na targach Pakfood

Firma KDS w oparciu o wieloletnie doświadczenie, obserwując teraźniejszość i patrząc w przyszłość rynku opakowań i znakowania produktów, oferuje swoim Klientom przemyślane i sprawdzone rozwiązania w zakresie druku etykiet samoprzylepnych.

Nowoczesne maszyny staramy się wykorzystywać nie tylko do bieżącej produkcji ale też do wykonywania dodatkowych prób i stosowania nietypowych rozwiązań technologicznych. Takie działania czynią naszą ofertę bardziej innowacyjną i ciekawszą w stosunku do panujących standardów. Mając większą wiedzę o materiałach i ich możliwościach, doradzamy naszym klientom jakie decyzje będą dla nich bardziej ekonomiczne i skuteczne jeśli chcą wyróżnić produkt na sklepowej półce, a tym samym zwiększyć sprzedaż i znajomość marki wśród klientów.

Firma obok folii i papierów samoprzylepnych oferuje producentom możliwość druku na specjalnym papierze typu kraft. Poza technicznymi walorami mówiącymi o jego większej wytrzymałości, papier ten ma specyficzną prążkowaną strukturę i naturalny kolor makulatury, tworząc tym samym ciekawy design produktu. Etykieta drukowana na krafcie jest w dużej mierze wykorzystywana przez producentów wyrobów ekologicznych, w branży kosmetycznej i farmaceutycznej.

Etykiety KDSDla branży ogrodniczej, szkółkarskiej i kwiaciarni mamy specjalne etykiety strzałkowe i pętelki. Produkty ze względu na ich zastosowanie i używany do produkcji materiał, na takim poziomie jakościowym były dotychczas w Polsce niedostępne. Dzięki zidentyfikowaniu problemów i udoskonaleniu linii produkcyjnej, przygotowaliśmy korzystną cenowo ofertę, z której wielu producentów już korzysta i jest w pełni zadowolonych.

W branży chemicznej, kosmetycznej, farmaceutycznej lub budowlanej, producenci niejednokrotnie potrzebują zawrzeć więcej informacji aniżeli pozwala na to opakowanie całego produktu. W takich przypadkach bez konieczności zwiększania wielkości opakowania lub utraty jego powierzchni, proponujemy jako jedna z nielicznych drukarń w Polsce etykiety typu Peel off. Wielostronicowe złożenie z możliwością zadruku na powierzchni klejonej zapewnia ekonomiczne wykorzystanie powierzchni produktu.

Etykiety stanowią integralną i bardzo ważną część opakowania, dlatego w swojej codziennej pracy staramy się tworzyć coś więcej niż tylko naklejki informujące o produkcie. Każdego dnia swoimi pomysłami, zaangażowaniem i wiedzą inspirujemy naszych Klientów do wyboru rozwiązań, wpływających na lepszą widoczność a tym samym sprzedaż ich produktów.

Ewa Brzostek-Ciarcińska, Specjalista ds. marketingu w firmie KDS