Już drugi rok z rzędu Smurfit Kappa otrzymała prestiżową nagrodę. European Innovation Recognition Award wręczono za wybitne propozycje innowacji Nestlé w kategorii Fibre Packaging Categories.

European Innovation Recognition Award ponownie w rękach Smurfit Kappa

Nagroda przyznawana jest firmom działającym na terenie całej Europy. Uczestnicy oceniani są  w oparciu o szereg rozwiązań, podkreślających innowacyjność, kreatywność i praktyczność, przez interesariuszy Nestlé. W ubiegłym roku firma Smurfit Kappa zaprezentowała siedem innowacyjnych koncepcji, które zostały docenione przez Nestlé. Wśród nich znalazły się projekty obejmujące szeroki zakres  rozwiązań opakowaniowych, od opakowań gotowych na półkę (shelf-ready packaging), do standów dla punktów sprzedaży i linii maszyn pakujących.

 

Bądź na bieżąco z innowacjami od Smurfit Kappa


Koncepcją, która według Nestle zwyciężyła, okazało się Easy Erect Display. Projekt standów zapewnia ich łatwe dostarczenie i rozłożenie w sklepie w czasie 3 sekund. Rozwiązanie to daje możliwość użytkowania produktu bez konieczności przeprowadzenia szkoleń dla pracowników. Nestle już drugi rok z rzędu pokazuje w ten sposób swoje uznanie dla podejścia do innowacji firmy Smurfit Kappa. Wyróżnienie podkreśliło strategię firmy pod hasłem "Open the future". European Innovation Recognition Award potwierdza jakość usług oraz profesjonalizm ekspertów pracujących w nagrodzonej firmie.