W ramach nawiązanej współpracy z firmą Versor, ultranowoczesne kamery do kontroli wizyjnej firmy EyeC są instalowane w trzech możliwych konfiguracjach na maszynach tego producenta. Efektem jest innowacyjna i najszybsza na świecie linia produktowa, wyznaczająca nową jakość na rynku.

EyeC i Versor nawiązały współpracę w zakresie integracji swoich produktów

Kamery EyeC zamontowane w trzech różnych modułach inspekcyjnych na składarko-sklejarkach Versora to nowe oblicze integracji systemów kontroli opakowań, będące dziś najszybszym rozwiązaniem na świecie!

 

EyeC i Versor nawiązały współpracę w zakresie integracji swoich produktów

 

Trzy różnorodne produkty odpowiadają trzem modelom organizacyjnym w drukarniach opakowaniowych. Takie rozwiązanie technologiczne od niedawna istnieje i gwarantuje najwyższą, bo 100 procentową kontrolę nakładu w produkcji opakowań z tektury litej. Jak mówią jego twórcy: jest ono odpowiedzią na rosnący popyt na optymalizację i bezpieczeństwo produkcji, na funkcjonalność stosowanych maszyn i urządzeń oraz na uzyskanie najwyższej jakości wyrobu końcowego – opakowania.

Trzy rozwiązania optymalnie dopasowują się do potrzeb użytkownika i jego drogi do osiągnięcia kolejnego poziomu zaawansowania w QMS (Quality Managment System): Inspeed 55 to wolnostojąca maszyna inspekcyjno-sortująca, pozwalająca na osobną kontrolę wysztancowanych kartoników i obróbkę na dedykowanej składarko-sklejarce. Moduł Inspeed w składarko-sklejarkach VERSOR SERTO to rozwiązanie zintegrowane i dedykowane dla nowych inwestycji. Z kolei moduł Inspector jest przeznaczony do integracji z posiadanymi maszynami innych producentów.

Zarówno koncepcja, jak i wykonanie oraz przeprowadzone z sukcesem pierwsze wdrożenia (w firmie AJG z Kraśnika oraz Grafico z czeskiej Opavy), to efekt współpracy firm EyeC i Versor. EyeC dostarcza specjalistyczne kamery inspekcyjne wraz z oprogramowaniem, z kolei Versor oferuje trzy opisane rozwiązania inspekcyjne z wykorzystaniem tychże kamer. Ta technologiczna kooperacja w obszarze integracji powyższych produktów wynika z zapotrzebowania rynku i stanowi początek współpracy obu przedsiębiorstw. Presja odbiorców oraz dążenia do polepszania jakości produktu finalnego wróżą następne wspólne instalacje tego typu w Polsce i na świecie.

 

Zobacz, jak to działa

 

Kontakt:

Marcin Weksler
EyeC Polska
tel: +48 512 354 354
email: marcin.weksler@eyecpolska.pl

 

Źródło: EyeC Polska