Finanse - to naprawdę istotny temat dla każdego inwestora. W jaki sposób zdobyć środki na zakup nowej maszyny? Czy firma spełnia warunki, by uzyskać leasing na korzystnych zasadach? Jak utrzymać płynność finansową? Czy faktoring naprawdę może mi pomóc?

"Polski rynek leasingu dojrzewa coraz szybciej, na czym zdecydowanie korzystają przedsiębiorcy zainteresowani finansowaniem inwestycji. Czym jest więc obecnie leasing ? Klienci badani w sondażach oceniają go jako formę finansowania coraz częściej atrakcyjniejszą niż kredyt bankowy, szybką w uzyskaniu, tanią i niosącą ze sobą wiele innych korzyści pozakosztowych. O ile jeszcze kilka lat temu podkreślano uniwersalne zasady leasingu, a do porównania kosztów leasing i kredytu stosowano często skomplikowaną analizę z uwzględnieniem korzyści podatkowych, to sytuacja w ciągu ostatnich kilku lat zmieniła się diametralnie."- mówi nam Pan Tomasz Olszewski dyrektor Siemens Financial Services.

Brak płynności finansowej, może zaszkodzić nie jednej firmie, ale jak mówią specjaliści z Bibby Factors Polska Sp. z o.o. "Rozumiemy specyfikę sektora poligrafii i wiemy, że faktoring znakomicie sprawdza się jako narzędzie finansowania przedsiębiorstw działających w tym sektorze." Faktoring jest nowoczesną formą finansowania bieżącej działalności przedsiębiorstwa, pozwalającą poprawić jego płynność finansową. Przeznaczony jest dla firm prowadzących sprzedaż towarów i usług innym firmom lub instytucjom, wystawiających faktury z odroczonym terminem płatności.

Największą siłą portalu www.opakowania.com.pl jest największa w internecie giełda towarowo – sprzętowa marketeo.com.


Stale rosnąca ilość naszych użytkowników, oraz wzmożone zainteresowanie możliwością leasingu i faktoringu wśród naszych klientów, skłoniły nas do stworzenia platformy finansowej: www.finanse.opakowania.com.pl
Pod tym kontem przygotowaliśmy dla Państwa oferty finansowe, które są skierowane specjalnie dla branży poligraficznej. Możecie Państwo już dziś zadać pytanie, podyskutować na forum, oraz przede wszystkim wysłać wniosek, który zostanie rozpatrzony przez specjalistów współpracujących z portalem firm.