RPC Kutenholz dostarcza swoje dwulitrowe pojemniki Finesse firmie Folwark, wiodącemu polskiemu producentowi sosów, zapewniając jego produktom stylowe i wygodne opakowania.

Firma Folwark (www.folwark.com.pl) prowadzi działalność od ponad 20 lat i jest znana zarówno w kraju, jak i za granica z produktów o wysokiej jakości i doskonałym smaku. Oferta Folwarku skierowana jest głównie do klientów z sektora gastronomicznego, a technologowie firmy stale udoskonalają receptury produktów, aby spełniać wciąż nowe oczekiwania tego rozwijającego się rynku.

Folwark oferuje obecnie ponad 50 standardowych pozycji oraz kilkadziesiąt produktów wytwarzanych na indywidualne zamówienie dla różnych sieci detalicznych, hoteli i restauracji. Firma postanowiła poszukać nowego wygodnego opakowania spełniającego wymagania klientów i poprosiła RPC o zaproponowanie rozwiązania. Ścisła współpraca ze specjalistami RPC zaowocowała wprowadzeniem na rynek słoików barierowych Finesse o pojemności 2 litrów do pakowania sosów z szerokiej oferty Folwarku.

Dzięki zastosowaniu tej nowej technologii firma zwiększa swój udział w rynku wysokiej jakości majonezów, keczupów i sosów do kanapek. Ponadto wykorzystywane są tez pompki dozujące, zapewniające konsumentom dodatkową wygodę.

Źródło: RPC
Źródło: ''