Firma Pankaboard po raz pierwszy podczas tegorocznych targów Packaging Innovations będzie prezentować swoje produkty w Polsce. Targi odbędą się w Warszawie w dniach 9-10 kwietnia. Produkty firmy Pankaboard są sprzedawane w Polsce za pośrednictwem firmy Finplast, która jest jej agentem sprzedaży od 2012 roku.

Fiński producent kortonów na Packaging Innovations w Warszawie!
Podczas targów firma Pankaboard zaprezentuje próbki swoich produktów i ich zastosowań oraz udzieli wszelkich informacji na temat powlekanych kartonów typu GC1 i GC2 - przeznaczonych do produkcji opakowań, oraz niepowlekanych kartonów do produkcji naczyń jednorazowych, produktów typu display i laminatów.

Obecność firmy Pankaboard na targach Packaging Innovations podkreśla jej zaangażowanie w polski rynek i jest częścią planów firmy związanych ze wzrostem i rozwojem w polskim sektorze produkcji opakowań, naczyń jednorazowych oraz innych specjalistycznych produktów.

Dyrektor sprzedaży firmy Pankaboard, p. Ilkka Mutka, zapytany o obecność firmy na targach, oraz o to, czego mogą oczekiwać odwiedzający, odpowiada: „Targi Packaging Innovations dają nam doskonałą okazję na przedstawienie naszej firmy oraz jej produktów producentom opakowań w Polsce. Umożliwiają dotarcie do wielu potencjalnych klientów, którzy być może do tej pory mieli niewielką wiedzę na temat produktów firmy Pankaboard.

Przedstawiciele Pankaboard wraz z lokalnym przedstawicielem, firmą Finplast, będą obecni na targach, gotowi do odpowiadania na wszelkie pytania klientów, a także dostarczania szczegółowych informacji na temat różnorodnych i specjalnych produktów oraz ich dostępności.

Z ponad 100-letnią historią produkcji papierniczej Pankaboard osiągnął reputację producenta wysokiej jakości kartonów, specjalizującego się w wytwarzaniu wysokogramaturowych kartonów FBB (na swej maszynie BM2) i niepowlekanych kartonów specjalnych (na maszynie BM3). Sprawia to, że firma Pankaboard jest unikalnym dostawcą na rynku kartonów.

W segmencie opakowań kartony FBB produkcji Pankaboard używane są do pakowania żywności, luksusowych alkoholi, lekarstw i kosmetyków. Kartony specjalne przeznaczone są do produkcji naczyń jednorazowych i produktów typu display. Wysoka gładkość powierzchni pozwala na używanie kartonów niepowlekanych w procesach laminacji z różnymi foliami.

Pankaboard prezentuje swoje produkty na stoisku D21.

Packaging Innovations 2014 to międzynarodowe targi opakowań, oferujące przegląd produktów z branży opakowań prezentowanych przez firmy polskie i zagraniczne. Targi obejmują pełen zakres branży opakowań, od opakowań żywności i napojów poprzez opakowania produktów luksusowych, kosmetyków i lekarstw. Targi odbędą się w Warszawie w dniach 9-10 kwietnia. Więcej informacji na stornie www.easyfairs.comInformacja:
Pankaboard jest fińskim prywatnym producentem kartonów o wydajności 110.000 ton rocznie. Firma jest światowym liderem produkcji powlekanych wysokogramaturowych kartonów FBB i niepowlekanych kartonów specjalnych. Produkty maszyny BM2, kartony PankaBrite 275-550 gsm and PankaWhite 285-560 gsm zaprojektowane są specjalnie do produkcji opakowań żywności, luksusowych alkoholi i lekarstw. Kartony specjalne z maszyny BM3 używane są do produkcji naczyń jednorazowych, produktów typu display i laminatów. Wszystkie produkty wytworzone są ze 100% naturalnych pierwotnych włókien i certyfikowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Pankaboard posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 i ISO 22000. Produkty dostępne są z certyfikatami PEFC i FSC.

Dodatkowe informacje:

www.pankaboard.com