Firma Avery Dennison Graphics Division rozpoczęła wprowadzanie na polski rynek folii samoprzylepnej Avery MPI 1004 Easy Apply.

Avery MPI 1004 Easy Apply to 50-mikronowa, biała folia wylewana w błyszczącym wykończeniu, przeznaczona do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych i oferująca wysoką wytrzymałość, nawet na krzywych i nierównych powierzchniach. Folia jest dostosowana do zadrukowywania w wielkoformatowych i superwielkoformatowych urządzeniach inkjetowych, wykorzystujących atramenty solwentowe, ekosolwentowe i UV.

Zastosowano w niej sprawdzoną technologię Avery Easy Apply, która pozwala na łatwe aplikowanie bez ryzyka wystąpienia pęcherzyków powietrza (można je zlikwidować nie przekłuwając folii). Jest pokryta specjalnym stałym klejem i zawierającą szare pigmenty powłoką, co sprawia, że zastosowana tu folia wierzchnia oferuje wysoką nieprzezroczystość i możliwość łatwego usunięcia nawet po długim czasie. Dodatkowo folia Avery MPI 1004 Easy Apply jest w pełni kompatybilna z nowym laminatem Avery DOL 1030 3D, zalecanym do zabezpieczania zadrukowanych powierzchni, a wydruki na niej wykonane są objęte specjalnym programem gwarancyjnym Avery Supreme Cover.

Źródło: Avery Dennison Polska Sp. z o.o.
Źródło: ''