Szanowni Państwo! Poniżej prezentujemy informację Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Moskwie nt. Forum Opakowaniowo-Poligraficznego „P+R Ural” w Ekatierinburgu”.

Informujemy, ze w dniach 1-2 października br. organizowane jest w Ekatierinburgu forum opakowaniowo-poligraficzne "P+R Ural" (w centrum Handlu Międzynarodoweg)o. Organizator MVK czyli firma odpowiedzialna za Rosupak, MVK-Ural i Międzynarodowa Asocjacja Poligrafii. Szczegóły dot. wystawy na stronie www.ural.mvk.ru Jest to pierwsza próba wejścia w regiony (Ekatierinburg jak wiadomo to stolica Uralu, ponad milionowe miasto przemysłowe) poprzez połączenie wystaw Poligrafinter i Rosupak.

W przypadku zainteresowania polskich firm opakowaniowych i poligraficznych obecnością na rynku tego regionu Federacji Rosyjskiej, Polska Izba Opakowań przy współpracy z Ambasadą RP w Moskwie oraz organizatorem Forum MVK (Moskiewski Wystawowy Kompleks) gotowa jest zorganizować specjalną Misję biznesowo-rozpoznawczą.

Oczekujemy zatem na zgłoszenia firm zainteresowanych udziałem w tym przedsięwzięciu. Szczegółowy program oraz warunki uczestnictwa zostaną określone po zamknięciu listy uczestników.

Wstępnie przewiduje się wylot z Warszawy 29 września godz. 16.05. Powrót do Warszawy 4 października godz. 21.15. Uczestnicy misji mieć będą do dyspozycji stoisko informacyjno-promocyjne.

Warunkiem zrealizowania tego przedsięwzięcia jest uczestnictwo w nim co najmniej 5-ciu firm, oraz zgłoszenie deklaracji uczestnictwa do dnia 30 lipca na adres Biura Polskiej Izby Opakowań (e-mail: biuro@pio.org.pl)

Źródło: www.pio.org.pl
Źródło: ''