Fabryka Puszek w Skarbimierzu wraz z Blechwarenfabrik Limburg GmbH należy do wiodących europejskich producentów opakowań metalowych dla wyrobów chemicznych. Produkcja asortymentu odbywa się w zakładach w Niemczech (Limburg oraz Neustadt) oraz w Polsce (Skarbimierz Osiedle).

FPS Polska - doświadczony partner w dziedzinie opakowań


- Jako firma córka firmy Blechwarenfabrik Limburg GmbH, która od 140 lat specjalizuje się w produkcji opakowań metalowych, posiadamy wielkie zaplecze technologiczne i intelektualne w zakresie produkcji opakowań metalowych dla branży chemiczno-technicznej. Od momentu założenia naszej firmy jesteśmy członkiem międzynarodowej grupy Innovative Canmakers Europe S.E., która zrzesza producentów opakowań metalowych i w aktywny sposób poszerza grono swoich odbiorców w skali globalnej
– mówi dyrektor Zarządzający FPS Polska Sp. z o.o., Przemysław Wenerski.

Od 2012 roku FPS Polska Sp. z o.o. jest członkiem Polskiej Izby Opakowań. Zakład uzyskał również certyfikat jakościowy ISO 90001.

FPS Polska Sp. z o.o. oferuje na polskim rynku szeroką gamę produktów: kanistry, butelki, puszki, wiadra o pojemnościach w przedziale od 125 ml do 36 l o różnych średnicach, wysokościach oraz kształtach.

FPS Polska Sp. z o.o. jest sprawdzonym partnerem w dziedzinie produkcji opakowań, którą wyróżnia wysoka jakość wykonania, trwałość oraz funkcjonalność produktów. Firma oferuje na europejskim rynku zaawansowane rozwiązania w zakresie druku na opakowaniach metalowych i aluminiowych. Firma m.in. ma na swoim koncie opracowanie innowacyjnej techniki laminowania wnętrza opakowań przy pomocy folii PET (LIFOKA™).

 

FPS Polska Sp. z o.o.

Fabryka Puszek Skarbimierz Polska Sp. z o.o.
ul. Smaków 4
49-318 Skarbimierz Osiedle
tel.: +48 77 307 02 23
mail: info@fps-polska.pl
www.fps-polska.pl

 

Źródło: FPS Polska