Producent opakowań z tworzyw sztucznych - japońska firma Fuji Seal Group - zainwestuje w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Japończycy zbudują zakład etykiet z folii, będą tam też wytwarzać urządzenia do napełniania, zamykania oraz uszczelniania butelek i puszek. Planowany koszt inwestycji: od 40 do 60 mln euro.


Źródło: ''

Komentarze

  • Korzyść czy strata?

    Prawie codzień mam przyjemność jechać nieopodal tej firmy i niewiele się tam dzieje. kilka samochodów na parkingu i cisza... spokój... A podobno inwestycja za miliony. jeszcze jedna kwestia: dlaczego w Polsce? Firma aż z Japonii, a zatruwa Polską Ziemię. Niema tu mowy o nowych miejscach pracy bo i dla kogo? Chyba dla kilkunastu maszyn. Zadaję sobie pytanie: GDZIE TU KOrzYść?

  • Prawie codzień mam przyjemność jechać nieopodal tej firmy i niewiele się tam dzieje. kilka samochodów na parkingu i cisza... spokój... A podobno inwestycja za miliony. jeszcze jedna kwestia: dlaczego w Polsce? Firma aż z Japonii, a zatruwa Polską Ziemię. Niema tu mowy o nowych miejscach pracy bo i dla kogo? Chyba dla kilkunastu maszyn. Zadaję sobie pytanie: GDZIE TU KOrzYść?

  • sleeve

    Recyklon-pierwsze slysze, ze fuji produkuje IML.Chyba Ci sie pomylilo

  • fuji srudzi

    Robie tam...Jesta taki burde...niewiem kedy ruszymy do tego japonce nie majia pojiecia o drukowaniu w tej czesci swiata...Rotomec sie psujie,ciage sprzatamy, cos tm drukujiemy na szybkego bo terminy gonia po 12h czasem sie siedzi lub dłuzej...