Asortyment popularnych opakowań firmy RPC beauté Thornaby do kosmetyków został wzbogacony o nowe opakowanie do błyszczyków do ust.

Firma opracowała maszyny, które można dostosowywać do różnych projektów, aby móc oferować klientom możliwość tworzenia specjalnych projektów bez ponoszenia kosztów związanych zwykle z budową maszyn na indywidualne zamówienie. Z niewielkimi tylko ograniczeniami narzędzia te można łatwo modyfikować pod względem kształtu.

Wygląd produktu można dalej modyfikować w celu wyeksponowania marki, stosując tłoczenie na gorąco lub lakierowanie. Ponadto, chociaż opakowanie oferowane jest standardowo z miękkim aplikatorem, dostępne są także inne rodzaje, np. z pędzelkiem.

Opakowanie produkowane jest z PETG, PP, HDPE oraz POM i składa się na nie 3-czesciowe zamknięcie (zawierające nasadkę, patyczek i końcówkę aplikatora), pojemnik z nadrukiem i czyścik. Pojemniki mogą być dostarczane z założonym czyścikiem lub bez w zależności od wymagań linii napełniających, a także można wybrać wersję do napełniania od góry lub od dołu.„Na takim rynku jak branża kosmetyczna, gdzie pierwszorzędne znaczenie ma wizerunek, efektywne znakowanie jest niezbędne, ale indywidualne projekty mogą być kosztowne” – wyjaśnił Ian Smith, dyrektor handlowy w RPC beauté Thornaby. „Dzięki naszym nowym maszynom do produkcji opakowań do błyszczyków do ust klienci nie musza z niczego rezygnować, ponieważ możemy im zapewnić indywidualizacje projektów i doskonałą funkcjonalność za przystępną cenę.”
Źródło: ''