Georg Utz, wiodący producent pojemników i pudełek plastikowych, a także różnego rodzaju produktów z tworzyw sztucznych, został laureatem rankingu Efektywna Firma 2017, przeprowadzonego przez Instytut Europejskiego Biznesu.

Georg Utz w gronie Efektywnych Firm 2017

Zestawienie obejmuje firmy, u których stosunek zysku netto do przychodów wyniósł minimum 5%. Instytut Europejskiego Biznesu policzył wartość rynkową firm na koniec marca 2015 i koniec marca 2016 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz zmiany wartości rynkowej.

Na tej podstawie powstał ranking najbardziej efektywnych firm w Polsce w 2017.

Firma Georg Utz, swoje bogate doświadczenie z rynków rozwiniętych gospodarek zachodnich skutecznie implementuje w obszarach, które tego wymagają, stając się kompetentnym dostawcą rozwiązań w gospodarce magazynowej i logistyce. Przyznana nagroda jest wyrazem uznania dotychczasowych osiągnięć i wkładu w rozwój rynku. Obecność Georg Utz w gronie najefektywniejszych polskich firm świadczy ponadto o profesjonalnym podejściu do rynku i klientów oraz podążaniem za ich potrzebami.

 

Zapoznaj się z ofertą Georg Utz

 

Źródło: Georg Utz