Już w marcu 2017 roku w centrum targowym Ptak Warsaw Expo na obrzeżach Warszawy odbędzie się Giełda Opakowań, Materiałów i Urządzeń do Pakowania 2017. Giełda B2B będzie miała charakter handlowo-kontraktacyjny. Będzie ona okazją do wielu spotkań producentów i dostawców opakowań z kupcami i handlowcami kupującymi opakowania do zakładów produkcyjnych, hurtowni czy magazynów.

Giełda Opakowań, Materiałów i Urządzeń do Pakowania 2017

Giełda Opakowań, Materiałów i Urządzeń do Pakowania 2017 odbędzie się w dniach 7-9 marca 2017 w hali F centrum targowego Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy.

Organizator zaprasza do udziału w giełdzie przede wszystkim producentów, dystrybutorów, hurtownie, dostawców opakowań, materiałów do pakowania, etykiet, urządzeń do pakowania i innych produktów wykorzystywanych w pakowaniu. Sprzedawcy otrzymają do dyspozycji na 3 dni gotowe do handlu stoisko o wymiarach 2x3 m. Każde z nich, w bardzo konkurencyjnej cenie, wyposażone będzie w stół i dwa krzesła.

Giełda Opakowań 2017 jest częścią odbywających się w tym samym terminie Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2017 oraz Specjalistycznych Targów Spożywczych Food Market Court 2017. Biorąc pod uwagę, że giełda odbywa się wraz z targami opakowaniowymi i spożywczymi spodziewana jest obecność tysięcy kupców i handlowców z różnych sektorów rynku. Sprawia to, że udział w giełdzie jest atrakcyjnym dla sprzedawców wydarzeniem handlowym.

Ptak Warsaw Expo to obiekt wystawienniczy zlokalizowany 15 minut od centrum Warszawy.

 

Więcej informacji