Firma Global Colors Polska S.A. wiodący w Polsce producent koncentratów barwiących i uszlachetniających do tworzyw sztucznych uruchamia na początku maja br. kolejną nowoczesną linię technologiczną do produkcji koncentratów kolorowych i specjalnych.

Firma zdobyła już silną pozycję na polskim rynku tworzyw sztucznych - posiada własną jednostkę badawczo – rozwojową, która umożliwia dobór oryginalnych kolorów (kilka tysięcy odcieni) oraz doradztwo technologiczne związane z poszukiwaniem nowych możliwości zastosowań koncentratów. Wysokie standardy zarządzania jakością gwarantujące dostarczenie produktu na najwyższym światowym poziomie zostały potwierdzone uzyskaniem w kwietniu br. przez GCP certyfikatu jakości EN ISO 9001:2000.
Okazją do podsumowania ostatnich dwóch lat działalności Global Colors Polska S.A. będzie spotkanie z klientami podczas zaplanowanej na 26 września 2003 roku KONFERENCJI "MASTERBATCH POLSKA 2003" zorganizowanej w Zespole Pałacowo – Parkowym nieopodal Kędzierzyna-Koźla.

W trakcie konferencji poruszone będą między innymi zagadnienia związane z wykorzystywaniem koncentratów do tworzyw sztucznych w aspekcie wymagań "Ustawy o opakowaniach", korzyściami dla klientów wynikającymi z podejścia procesowego do zarządzania jakością oraz reakcją na bieżące problemy pojawiające się w branży w kontekście wejścia do Unii Europejskiej.
Źródło: ''

Komentarze

  • Pieknie

    Bardzo ciekawa notka. Z przyjemnoscia zauwazylem wywazenie w zdaniach. Jestem bardzo zadowolony, ze artykul jest krotki i zwarty. Tego nam trzeba -- solidnej prawdziwej informacji. Brawa dla autora.