www.gma-France.com gma@gma-France.com

Francuska firma G.M.A (Générale de Mécanique Appliquée) jest jedną z wiodących firm światowych w dziedzinie opracowań i produkcji automatycznych linii do produkcji:
- opakowań kartonowych takich jak: pudełka, talerze, tacki, tuby i.t.p.
- korki i zamknięcia z tworzyw sztucznych składające się z 2 do 4 elementów łączonych przez skręcanie, na zatrzask lub sklejanych.

G.M.A. dostarcza kompletne linie zawierające maszyny do wytłaczania lub wyciskania, połączone z urządzeniami do montażu, spełniające specyficzne wymagania producentów produktów wymagających pakowania.
Aby elastycznie i szybko reagować na wymagania klientów G.M.A dysponuje własnym biurem konstrukcyjnym wyposażonym w programy CAD.

Wydajność linii w których materiałem wyjściowym jest zwój kartonu lub wstępnie wycięte krążki, osiąga 140 opakowań na minutę zależnie od typu linii.

Inny oddział G.M.A specjalizuje się w maszynach do montażu korków i zamknięć zyskując uznanie światowych producentów zamknięć z tworzyw sztucznych.

Wszystkie urządzenia opracowane i produkowane przez G.M.A mają gwarancję i zapewniony serwis producenta. G.M.A zapewnia szkolenie pracowników obsługi oraz instalujących urządzenie u klienta.

Siedziba G.M.A znajduje się 100 km od Genewy, 400 km od Paryża i 150 km od Lionu, dojazd od lotnisk w tych miastach autostradami lub 2 godziny pociągiem TGV z Paryża.

Aby rozwijać światową sieć sprzedaży G.M.A poszukuje dystrybutorów w Ameryce i Azji.
G.M.A zaprezentowała sie targach INTERPACK 2002
Źródło: ''