Packaging Innovations to nowe targi opakowaniowe, które odbywać się będą w Polsce w terminie 28-29 kwietnia 2009 roku. Ich organizatorem jest grupa EasyFairs, realizująca podobne wydarzenia w Zachodniej Europie i Ameryce.

Firma easyFairs odnosi największe sukcesy w organizacji targów opakowaniowych. Gromadzą one najważniejsze firmy specjalizujące się w kreacji i produkcji opakowań oraz rzesze zwiedzających, zainteresowanych zastosowaniem prezentowanych produktów w swoich firmach.

Na targach easyFairs PACKAGING INNOVATION WARSAW pokazane zostaną innowacje w opakowaniach, najnowsze techniki i trendy, przyszłościowe rozwiązania pakowania i prezentowania produktów. Będzie to biznesowe spotkanie kreatorów nowych trendów z profesjonalnymi klientami poszukującymi nowatorskich metod prezentacji produktów.

Zdaniem organizatorów tym, co w największym stopniu będzie wyróżniać tworzoną przez nich imprezę, to międzynarodowy prestiż targów i niespotykana dotąd w naszym kraju formuła. Gośćmi imprezy mają być przedstawiciele branż FMCG, głównie spożywczej i chemicznej oraz farmaceutycznej i parafarmaceutycznej. Wśród wystawców powinni pojawić się dostawcy opakowań szklanych, papierowych, z tworzyw, a także agencje kreatywne, studia projektowe, dostawcy technologii umożliwiających tworzenie innowacyjnych opakowań, dostawcy rozwiązań z zakresu RFID, znakowania, kodowania i logistyki opakowań.

Organizatorzy zapewniają, że postawią na innowacyjność, więc będzie można zobaczyć nowoczesne opakowania inteligentne oraz ekologiczne. Nowości będą dotyczyły materiałów, technologii, designu i logistyki. Nacisk będzie położony na merytoryczne learnShopy, czyli warsztaty z zakresu projektowania, aspektów prawnych, współoddziaływania opakowań, materiałów POS i merchandisingu oraz trendów zmian w zachowaniach konsumenckich.

Więcej na www.easyfairs.com
Źródło: ''