Firma HIT-Kody Kreskowe Sp.J. przedstawi aż kilka nowości ze swojej oferty na Targach PAKFOOD.

HITy na PAKFOOD
Datalogic Matrix300Czytnik wizyjny Datalogic Matrix300

Mały, zaawansowany czytnik wizyjny przeznaczony do odczytu kodów kreskowych (w tym DPM) w bardzo szybkich aplikacjach. Posiada nowoczesny, bardzo wydajny system optyczny i zintegrowany moduł doświetlenia umiejscowiony z przodu czytnika.

Kolorowa drukarka etykiet KIARO!Kolorowa drukarka etykiet KIARO!

KIARO! to drukarka atramentowa polecana do wydruku dużych nakładów kolorowych etykiet o wysokiej jakości zadruku. Szybka i wydajna, pozwala na wydruk etykiet o rozdzielczości 1200 dpi o jakości zbliżonej do zadruku fleksograficznego.

Datalogic AutomationSystemy wizyjne Datalogic Automation

Zastosowanie odpowiednio dobranych sensorów wizyjnych i innych powiązanych akcesoriów Datalogic Automation zapewnia automatyczną analizę wielu parametrów m.in. właściwej orientacji naklejenia etykiet, analizy ich zawartości czy jakości kodu kreskowego.

Pilot ProPilot Pro – system nawigacji wózków widłowych

Pilot Pro to inteligentny system, który zapewnia stałe, precyzyjne dane w formacie 3D obrazujące pozycję i status działalności wszystkich wózków widłowych w magazynie. Zapewnia lepszą kontrolę pracy i optymalizację tras wózków.

Motorola MC9200Terminal przenośny Motorola MC9200

Wysoka niezawodność pracy, wydajność skanowania kodów i szybkość przesyłania danych. Najnowszy terminal polecany do pracy w warunkach produkcyjnych i w magazynach.