W 2009 r. z grupy Huhtamaki wydzielona została Dywizja Opakowań Artykułów Konsumpcyjnych, która po przejęciu przez Sun Capital Partners przekształcona została w firmę PACCOR.

Huhtamaki Polska  zmieniło właściciela i nazwę.
Nazwa firmy pochodzi od słów PACkaging (opakowania) i CORe (rdzeń, sedno). PACCOR® jest europejskim producentem plastikowych i papierowych opakowań jednostkowych,dostarczającym zarówno kompletne rozwiązania jak i opakowania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wysokiej klasy opakowań przeznaczonych dla przemysłu spożywczego.PACCOR® posiada dzisiaj 5 zakładów produkcyjnych w Polsce, Finlandii, Francji i Turcji. PACCOR® Polska dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym w Siemianowicach Śląskich, w którym na powierzchni ponad 15 tys. mkw produkowane są jednostkowe opakowania z tworzyw sztucznych i papieru.

Specjalizuje się w produkcji kubków, pojemników, wieczek i tacek z polistyrenu (PS), polipropylenu (PP), amorficznego PET (APET, RPET), polilaktydu (PLA) i papieru. Zakład dysponuje wysokiej klasy centrum logistycznym, w skład którego wchodzi magazyn wysokiego składowania o pojemności ponad 12 tysięcy miejsc paletowych.

Firma zatrudnia blisko 550 pracowników, posiadających specjalistyczną wiedzę i bogate doświadczenie, które stanowią podstawę ciągłego doskonalenia i rozwoju przedsiębiorstwa.
Wysoka jakość produktów i usług jest zasadniczym elementem strategii grupy PACCOR®. Jakość oznacza dostarczanie konkurencyjnych, przyjaznych dla środowiska produktów i oferowanie jak największych korzyści klientom.
To więcej niż tylko dostarczanie produktów zgodnych ze specyfikacją. Wewnętrzne systemy zapewnienia jakości są zgodne z międzynarodowymi standardami.
Źródło: ''