Międzynarodowe Targi Poznańskie we współpracy z Międzynarodowymi Targami Lubelskimi zapraszają do udziału w nowym projekcie.

W dniach 11 i 12 marca 2009 roku odbędą się w Lublinie I Lubelskie Targi Opakowań. Nowa formuła oraz miejsce organizacji targów to atuty tego wydarzenia Proponujemy Państwu udział w dwudniowych targach oferując za niewielką opłatą wynajem gotowych stoisk prezentacyjnych 6m2, 12m2 i 24m2. Koszty wynajmu stoiska od 2800 zł do 7850 zł oraz opłata rejestracyjna w wysokości 150zł to jedyne koszty jakie Państwo ponoszą z tytułu udziału w targach.

W zamian zapewniamy Państwu dostęp do profesjonalnej publiczności zainteresowanej Waszą ofertą. Promocję targów skierujemy głownie do firm spożywczych, chemicznych, farmaceutycznych, opakowaniowych z województwa mazowieckiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego Na targi specjalne zaproszenie wyślemy do firm z Białorusi i Ukrainy.

Uczestnictwo w targach to doskonałe miejsce do prezentacji swoich wyrobów, nowości oraz bezpośrednich spotkań. Rosnąca koniunktura na rynku opakowaniowym w Polsce sprzyjać będzie nawiązywaniu nowych kontaktów i poszukiwaniu nowych rynków. Do Państwa dyspozycji stawiamy nasze doświadczenie, sprawność organizacyjną i znajomość rynku opakowaniowego.Nasza współpraca z Polską Izbą Opakowań, Klubem Pakowaczy z Ukrainy oraz Stowarzyszeniem BIELINFOPAK jest gwarancją wspólnego sukcesu.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa oraz cen znajdziecie Państwo w załączonym formularzu.

Strona www targów www.lto.mtp.pl
Źródło: ''