Szanowni Państwo, Informujemy o planach realizacji I Regat o Mistrzostwo Branż Tworzyw Sztucznych i Opakowań. Regaty zostaną rozegrane w terminie 17-18 września 2005 roku na łódkach klasy Omega w Mikołajkach na jeziorze Mikołajskim. Bazą regat będzie Wioska Żeglarska w Mikołajkach.

Organizatorzy, dbając o równe szanse dla wszystkich uczestników, zapewniają jachty wyposażone w taki sam osprzęt, dzięki czemu o wyniku decydować będą tylko umiejętności sternika i załogi. Jachty będą losowane przez sterników zgłoszonych załóg na odprawie sterników pierwszego dnia regat. Jedna załoga Omegi może liczyć od 3 do 5 osób.
W wyścigach Omeg we wrześniu 2005 r. może wziąć udział maksymalnie 48 załóg. Kolejne zgłoszenia trafiać będą na tzw. "listę rezerwowych załóg". Jedna firma może zgłosić maksymalnie 2 załogi - każda kolejna załoga trafi automatycznie na "listę rezerwowych".

Podczas dwudniowej imprezy przewidujemy koncert szantowy połączony z biesiadą żeglarską. Okres przygotowań do regat poświęcimy na poszukiwania jak największej liczby mediów, które będą patronować regatom, a także sponsorów. Zapraszamy również osoby towarzyszące i kibiców!

Prócz doskonalenia umiejętności żeglarskich i integracji branż, regaty są zapowiedzią dobrej zabawy z szantami w tle. Nie możemy jedynie zapewnić dobrej pogody. Choć może i to uda się zagwarantować! Aby się przekonać o tym należy po prostu wziąć udział w regatach!

Serdecznie zapraszamy nad Jezioro Mikołajskie!
Czeka przygoda i rywalizacja połączona z zabawą!

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia na e-mail: redakcja@opakowania.com.pl

Inne informacje:
- Dojazd do Mikołajek, zakwaterowanie i wyżywienie - we własnym zakresie.
- Bazą regat będzie Wioska Żeglarska w Mikołajkach.
- Załogi mogą używać swojego logo na banderze.
- Koszty uczestnictwa zostaną podane w terminie późniejszym.

Więcej szczegółów podamy wkrótce w "Aktualnościach" portalu Opakowania.com.pl oraz na specjalnej stronie internetowej poświeconej regatom.

Redakcja

Źródło: ''

Komentarze

  • port

    Ten port jest głęboki. Szczególnie po wieczorach szantowych.

  • Super inicjatywa

    Z racji tego, że sam jestem żeglarzem bardzo się cieszę z takiej inicjatywy. Nasza załoga oczywiście już została zgłoszona do regat. Pozdrawiam

  • regaty

    Fantastyczna sprawa, gratuluję pomysłu, spróbuję zorganizować załogę.