Iggesund rozwija swoją działalność w regionie Azji i Pacyfiku. 1 września zostanie otwarty oddział handlowy w Japonii.

Iggesund Paperboard rozszerza działalność

W poprzednim roku firma otworzyła centrum serwisowe z obsługą arkuszowania i magazynowania na Tajwanie, skracając znacznie w ten sposób realizacje zamówień w tym obszarze. Działalność Iggesund Paperboard, skupiająca dotychczas fabryki w Europie, rozszerza swój zasięg na świecie. Tym samym firma dostosowuje się do globalnego nurtu, pozwalającego wytwarzać produkty w jednej części świata, a dystrybucję ich w zupełnie rejonie.

 

Flagowym produktem firmy Iggesund jest karton Invercote, który posiada stabilną pozycję w segmencie o najwyższej jakości na ponad 100 rynkach krajowych, na których jest sprzedawany. Japoński rynek papieru i tektury jest bardzo wymagający w zakresie jakości. Karton Invercote wykonywany jest z włókien pierwotnych, dzięki czemu spełnia nawet wysokie normy czystości i wpasowuje się w rynek japoński. 

 

Obecnie firma posiada nowe zakłady do magazynowania i arkuszowania na zachodnim wybrzeżu USA i na Tajwanie. Pozwoliło to znacznie skrócić czas realizacji zamówień w Azji. Firma Iggesund od prawie dwudziestu lat obecna jest w Singapurze i Hong Kongu, co pozwala prężnie rozwijać sprzedaż w tym rejonie. Już niedługo firma będzie mogła zdobyć większy udział w rynku, nie tylko japońskim, ale w regionie Azji i Pacyfiku. Większe zaplecze magazynowe i serwisowe można śmiało nazywać przełomem. 

 

Większe możliwości realizacji zamówień, zapewnią wyższą wydajność dostaw oraz zwiększenie liczby zamówień. Flagowy produkt Iggesund od dawna zamieszczony jest w ofercie japońskiego dystrybutora papieru i grafiki, firmy Takeo. Nowy oddział da klinetom dodatkowe możliwości biznesowe w segmentach opakowań premium i grafiki, gdzie to właśnie jakość odgrywa największą rolę. Firma Iggesund do nowych oddziałów prowadzi rekrutację wyłącznie wśród Japończyków.

 

Dowiedz się więcej o Iggesund Paperboard

Źródło: Iggesund Paperboard