Wszystkich zainteresowanych najnowszymi osiągnięciami informatycznymi wspomagającymi zarządzanie firma Infosystems SA zaprasza na swoje stoisko podczas tegorocznej edycji targów nowych rozwiązań branży opakowaniowej Packaging Innovations, które odbywać się będą w Warszawie w dniach 14-15 marca br. w halach Expo XXI.

Firma przedstawi swoje produkty na stoisku numer B18 w hali EXPO XXI. Podczas imprezy będzie można zapoznać się z jej bogatą ofertą, a także porozmawiać ze specjalistami wchodzącego w jej skład Departamentu Funduszy Europejskich.

Udział w poprzedniej edycji targów Packaging Innovations był dla nas wyraźnym sygnałem, że impreza ta cieszy się w Polsce ogromnym zainteresowaniem branży opakowaniowej i że obecność na niej jest obowiązkowa a oferowane przez nas rozwiązania są skierowane dokładnie do tego sektora gospodarki – mówi Jarosław Licznerski dyrektor generalny Infosystems SA. – Dlatego zapraszamy wszystkich gości targowych, zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami do zarządzania przedsiębiorstwami, do odwiedzenia naszego stoiska. Zapraszamy również na naszą prezentację podczas warsztatów towarzyszących targom pod tytułem „PrintManager.JDF - innowacyjny system dla producentów opakowań" (będzie ona miała miejsce 14 marca o godzinie 13.30 w specjalnie wydzielonej strefie LearnShops). Prelegentem będzie Mariusz Sosnowski, prezes Infosystems SA.

Podczas imprezy Infosystems SA promować będzie na swoim stoisku m.in. sztandarowe rozwiązanie, jakim jest PrintManager.JDF - innowacyjny system informatyczny, usprawniający zarządzanie przedsiębiorstwem produkującym opakowania. Rozwiązanie, którego struktura oparta jest na międzynarodowych standardach wypracowanych przez konsorcjum CIP4, jest narzędziem do rejestracji, przetwarzania i prezentacji danych związanych ze wszystkimi etapami procesu sprzedaży: począwszy od zapytania ofertowego, poprzez kalkulację kosztów, negocjacje handlowe, rejestrację zamówień, opracowanie kart technologicznych, planowanie produkcji, rejestrację czynności produkcyjnych, na procesach dystrybucji i sprzedaży kończąc.
Kolejny prezentowany podczas targów Packaging Innovations produkt firmy Infosystems SA - WebToPrint - to rewolucyjne rozwiązanie dla drukarń i producentów opakowań, będące odpowiedzią na rosnące wymagania klientów, mające na celu skrócenie czasu realizacji danego zlecenia. Pozwala on m.in. na wykonanie kalkulacji wybranego typu pracy, sprawdzenie i przesłanie plików graficznych oraz złożenie zamówienia poprzez witrynę internetową. Daje również klientom kontrolę nad stanami magazynowymi swoich produktów w magazynie dostawcy, ich cenami oraz rozliczeniami.
Infosystems SA zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska również te firmy poligraficzne i opakowaniowe, które zainteresowane są rozwojem i udoskonalaniem przedsiębiorstw przy pomocy programów unijnych, oferujących bezzwrotne dofinansowania sięgające nawet 70% poniesionych kosztów inwestycji. Konsultanci Departamentu Funduszy Europejskich będą dzielić się swoją fachową wiedzą i prezentować najbardziej optymalne sposoby łączenia odpowiedniego wykorzystania funduszy unijnych i innowacyjnych technologii oraz zastosowania patentów, które przyczyniają się do optymalizacji procesów biznesowych i produkcyjnych oraz wzrostu konkurencyjności, wydajności i produktywności na wymagającym rynku zleceń.

Źródło: ''