25 marca 2015 r. Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, organizuje, wraz z partnerami – firmami: Cobalt Spark, Digiprint (Esko, HP), Instytut Transferu Technologii Poligraficznych (Highcon), Multifol, Scorpio, Vinfoil, Xeikon, X-Rite – V Konferencję z cyklu „Innowacyjne opakowania”, tym razem z rozszerzeniem: „Projektowanie i produkcja opakowań kartonowych”. Przedstawiciele drukarń produkujących opakowania mają okazję wziąć w niej udział bezpłatnie – pierwszych 10 osób spośród tych, które przyślą swoje zgłoszenie do jutra do g. 12, otrzyma bezpłatne zaproszenie VIP.

„Innowacyjne opakowania” – 10 bezpłatnych zaproszeń VIP


Wykłady specjalistów będą dotyczyć kolejnych etapów procesu produkcyjnego opakowań – zarówno konwencjonalnego, jak i cyfrowego. Będzie można dowiedzieć się m.in., jak w pełni wykorzystać potencjał opakowań w działaniach marketingowych, jak łatwo wyprodukować wysokojakościowe opakowanie na maszynie cyfrowej, od czego zależy jakość druku, jakie są nowe narzędzia do kontroli i komunikacji o barwie. Będzie można również zapoznać się z najnowszymi trendami w cyfrowej obróbce po druku i w uszlachetnianiu oraz innowacjami w produkcji opakowań, a także z informacjami na temat cyfrowego zadruku tektury.
Spotkanie odbędzie się w sali Warszawa w Centrum Konferencyjnym Mercedes Benz Polska przy ul. Gottlieba Daimlera 1 w Warszawie. Konferencji patronują Polska Izba Druku, Polska Izba Opakowań i Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga. Patronami medialnymi konferencji są portale opakowania.com.pl i drukarnie.com.pl
Program i formularz zgłoszeniowy pod adresem http://www.akademia-wiedzy.eu/Konferencje/Poligrafia/Innowacyjne-opakowania/Innowacyjne-opakowania

Źródło: ''


Komentarze

  • ciekawe

    Ostatnio zainteresowałam się branżą opakowań i ich wzornictwa. Brała udział w tych targach ta firma www.polpak.pl? Ja myślę, że oni mają zdecydowanie innowacyjne opakowania, prawda? U nich każdy klient może sobie sam zaprojektować dany wzór, idą w taką stronę personalizacji produktu. Mają ciekawe formy, a do tego wszystko jest solidnie wykonane. Miałam okazję z nimi współpracować. Bardzo miło to wspominam.