Firma od lat zajmuje się produkcją maszyn CNC, przeznaczonych do różnych dziedzin produkcji przemysłowej. W ofercie pojawią się dwa innowacyjne plotery – tnący i klejący.

Innowacyjne rozwiązania z oferty LYNX Poland

Firma LYNX działa w branży od kilkunastu lat, nieustannie poszukując nowoczesnych rozwiązań dla segmentu opakowań. Jednym z nowych produktów jest ploter tnący XERXES Cutter. Maszyna przeznaczona będzie do wydajnego cięcia różnego rodzaju materiałów, jak tektury, tkanin, skóry, kompozytów, itp. Innowacyjny ploter stosowany będzie w produkcji prototypów i niskonakładowej produkcji opakowań.

Drugim nowoczesnym rozwiązaniem jest automatyczny ploter do precyzyjnego nakładania kleju na gorąco i zimno FENIX Gluer. Maszyna przeznaczona jest do działania w branży opakowaniowej i producentów POS. Uniwersalna maszyna działa wielozadaniowo i umożliwia nakładanie kleju na kilka elementów o różnych ksztaltach. Cały proces odbywa się z dużą prędkością i precyzją, przez co ścianki kleju są identycznej grubości na całej długości. Zapewnia to najwyższą jakość produktu końcowego. Ponadto maszyna posiada dwa ruchome stoły, które pozwalają na jednoczesne nakładanie kleju na elementy o różnej grubości oraz zintegrowane oprogramowanie graficzno-sterujące CAD-CAM.

Maszyny zapewniają redukcję kosztów, produkcję prototypów oraz niskonakładową produkcję opakowań, która może być opłacalna. Innowacyjne produkty od LYNX Poland po raz pierwszy pokazane zostaną podczas tegorocznych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack. Na stosisku firmy znajdzie się także wiele innych nowoczesnych rozwiązań dla branży opakowań.

Zobacz ofertę firmy podczas targów

Źródło: LYNX Poland