Ogromny wzrost popytu na wilgotne ściereczki skłonił RPC Containers Oakham do wprowadzenia nowego dozownika ściereczek.

Nowy projekt, który opracowano wspólnie z zakładami RPC Market Rasen produkującymi dozownik, powstał po dyskusjach z istniejącymi i potencjalnymi klientami oraz szczegółowych badaniach potrzeb tego rynku. Główne kryteria obejmowały łatwość użycia oraz zapobieganie wysychaniu ściereczek na każdym etapie korzystania z produktu, zwłaszcza tuż przed użyciem.

Aby zapewnić wygodę użytkownikom, dozownik zespolony jest z wieczkiem pojemnika, nie może więc wypaść w trakcie używania. Ponadto dozownik wyposażony jest w szeroki kołnierz, wzmacniający dodatkowo wieczko przy wyciąganiu ściereczek. Głęboka komora dozownika zawiera kolejną ściereczkę gotową do użycia, a podwójne uszczelnienie, w którym tkwi uchylna klapka zamykająca, chroni ściereczki w tym miejscu przed wysuszeniem.

Uchylna klapka przylega ściśle do wieczka pojemnika, pozwalając na normalne układanie wiaderek jednego na drugim. Na klapce można także umieścić logo klienta, aby maksymalnie wyeksponować markę. RPC uważa, że nowy dozownik spełnia wymagania obecnego rynku, ponieważ coraz większą uwagę zwraca się dzisiaj na kwestie zdrowia i higieny.

Ściereczki czyszczące to bardzo ekonomiczny i skuteczny sposób utrzymywania wysokich standardów czystości, ale naturalnie musza one być odpowiednio zapakowane i łatwe do wyjmowania. Innowacyjne pojemniki S Range są opakowaniem zbiorczym, a nowy dozownik zapewnia maksymalną wygodę użytkownikom i gwarantuje, że ściereczki od pierwszej do ostatniej pozostają zdatne i gotowe do użytku.

Źródło:
Źródło: ''