Kolejny zakład Intercell SA produkujący pudła powstanie w Mosinie (koło Poznania). W dn. 13.01.2004 r. został podpisany w Warszawie akt notarialny w sprawie nabycia przez spółkę gruntów od gminy Mosina.

Ze strony gminy Mosina podpisy pod dokumentem złożyli burmistrz Mosiny Zofia Springer i wiceburmistrz Bogdan Robakowski. Intercell reprezentowali wiceprezes zarządu Henryk Mikołajewski i dyrektor Dywizji Tektury i Pudeł Tomasz Szurnicki.

Jak powiedziała burmistrz Zofia Springer władze Mosiny uważnie obserwowały działalność Intercellu i cieszą się z tego, że na obecność w gminie zdecydowała się rzetelna i odpowiedzialna firma. Wiceprezes Henryk Mikołajewski zapewnił, że nowy zakład będzie rozwijał się dynamicznie, a docelowo znajdzie w nim zatrudnienie kilkaset osób. Podziękował także władzom gminy za zaangażowanie w realizację inwestycji.

Zakład w Mosinie powstanie jeszcze w tym roku i będzie piątą lokalizacją spółki. Intercell SA posiada już swoje zakłady produkcyjne w Ostrołęce, Łodzi Tychach i miejscowości Sabac w Serbii.

Intercell SA
Źródło: ''

Komentarze

  • Dobry kierunek rozwoju

    Należy życzyć sobie, by więcej firm w Polsce poszło ich śladem. Należy tylko pogratulować ekspansji i wysokiego poziomu firmy, gdyż Intercell jest w ścisłej czołówce w Polsce wśród producentów tektury.