Data rozpoczęcia
2010-05-18
Data zakończenia
2010-05-25
Miejsce
National Exhibition Centre (NEC) w Birmingham w Wielkiej Brytanii

Ipex 2010
Targi Ipex 2010, które odbędą się w dniach 18–25 maja w halach National Exhibition Centre (NEC) w Birmingham w Wielkiej Brytanii, należą do największych międzynarodowych imprez przemysłu poligraficznego, wydawniczego i mediów. W 2006 r. targi Ipex przyciągnęły ponad 100 tysięcy odwiedzających ze 159 krajów – to więcej niż jakiekolwiek inne targi graficzne dotychczas, 40% zwiedzających było spoza Wielkiej Brytanii.

Wystawa reprezentuje wszystkie aspekty poligrafii i produkcji wydawnictw, w tym prepress, produkcja druku, postpress, przetwarzanie i materiały eksploatacyjne. Wyjątkowe rozplanowanie wystawy idealnie odzwierciedla cały cykl produkcyjny wyrobów poligraficznych.

Na stronie internetowej targów Ipex 2010 www.ipex.org można znaleźć plan powierzchni wystawienniczej, listę wystawców oraz informacje na temat wydarzeń towarzyszących targom, dojazdu i zakwaterowania. Zwiedzający targi mogą skorzystać z interaktywnego narzędzia do planowania „My Ipex” (www.ipex.org/myipex), aby utworzyć własny przewodnik po targach wraz z linkami do profilów wystawców, komunikatów prasowych, informacji o nowych produktach i treści wideo.
Strona internetowa zawiera również informacje i formularze do głosowania w międzynarodowym konkursie Ipex 2010 „Champions in Print”, który honoruje zasługi tych, którzy swoim wkładem przyczynili się do rozwoju przemysłu poligraficznego.
Aby wziąć udział w prawdopodobnie najważniejszych dotychczas targach Ipex, zarejestruj się na stronie www.ipex.org/register i zaoszczędź 30 funtów!

Źródło: ''