Strona Ishida Europe dostępna także w polskiej wersji językowej - niedawno uruchomiona witryna ma zapewnić jeszcze lepszą obsługę klienta. Znajdą się na niej wszystkie informacje dotyczące zarówno produktów, jak i te przedstawiające wiedzę i doświadczenie firmy oraz prezentujące jej możliwości w zakresie projektowania, produkcji i instalacji urządzeń pakujących oraz zintegrowanych rozwiązań liniowych na różnych rynkach końcowych, dla różnorodnych zastosowań.

Witryna ma na celu usprawnienie podróży użytkownika po stronie, dzięki uproszczonej nawigacji oraz zwiększonej liczbie materiałów wideo i do pobrania, w tym broszur, specyfikacji maszyn i case study.

Jak podkreślają przedstawiciele producenta, wprowadzenie polskiej wersji językowej umożliwi Ishida dostarczanie dynamicznych treści, dostosowanych do oczekiwań polskich producentów, angażując ich uwagę.

Ishida swoją renomę zawdzięcza jakości sprzętu oraz wiedzy i doświadczeniu swoich pracowników. Chcieliśmy, aby znalazło to odzwierciedlenie w naszej witrynie internetowej – powiedział Steve Jones, dyrektor marketingu Ishida Europe.

Wszystkie zmiany wprowadzane były w oparciu o szereg badań przeprowadzonych przez Ishida Europe, które wykazały, że ponad 50% odwiedzających witrynę pochodzi z urządzeń przenośnych i tabletów. Nowa witryna została więc w pełni zoptymalizowana do użytku mobilnego.

Naszym priorytetem było stworzenie witryny w pełni przyjaznej dla użytkownika, aby podkreślić łatwość prowadzenia z nami interesów – zaznaczył Jones.

strona ishida

Oprócz szczegółowych informacji o danym urządzeniu, strony poszczególnych produktów zawierają teraz przykładowe case study i filmy, które w praktyczny sposób demonstrują branżową wiedzę i podejście Ishida do biznesu, oparte na rozwiązaniach z różnych sektorów rynku. Na stronie dotyczącej wsparcia technicznego, znajdują się też szczegółowe informacje na temat pełnego pakietu posprzedażowego firmy Ishida, w tym serwisu i wsparcia, szkoleń, części zamiennych i umów serwisowych.

Jak zapowiedział Jones, strona będzie regularnie aktualizowana o nowe treści.

ishidaeurope.com/pl