Po raz kolejny firma HELIO może pochwalić się wyróżnieniem „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2018” w kategorii Bakalie i Miksy Bakaliowe, przyznanym produktowi Prażone Orzechy Laskowe z linii HELIO Natura. Jest to najwyższe odznaczenie jakości i innowacyjności wprowadzanych produktów. Prażone Orzechy Laskowe to produkt unikalny w swojej kategorii – nie zawiera żadnych dodatków: tłuszczu, konserwantów, barwników, wyłącznie prażone w piecu orzechy.

Jak pakować produkty Premium? Najlepszy Produkt 2018 – Prażone Orzechy Laskowe HELIO Natura

Prażenie powoduje uwolnienie intensywnego aromatu, który jest zatrzymany w opakowaniu do ostatniego orzeszka dzięki zastosowaniu zamknięcia strunowego EL-ZIP® Press-to-Close Zipper. Co więcej, ma tu ono zastosowanie przy małym opakowaniu (80 g), co nie zdarza się jeszcze często na naszym polskim rynku.

Jak się okazuje, nawet przy niewielkich gramaturowo opakowaniach jest potrzeba stosowania zamknięcia strunowego – komentuje Izabela Celejewska, Marketing Manager Elplast Europe, producenta EL-ZIP® Press-to-Close Zipper. – W przypadku orzechów prażonych Helio mamy do czynienia z produktem bardzo wysokiej jakości, który należy tak zapakować, by w pełni usatysfakcjonować konsumenta.

Obecnie rynek chce produktów zdrowych – bez sztucznych czy niezdrowych dodatków, ale zarazem smacznych i apetycznie podanych. Konsument staje się coraz bardziej świadomym i wyrafinowanym odbiorcą, który nie chce rezygnować ani ze smaku, ani z wartości odżywczych.

Opakowanie, a raczej jego zamknięcie, ma chronić produkt przed jakąkolwiek stratą jakości – mówi I. Celejewska. – Szczególnie gdy mamy do czynienia z produktem klasy premium, nie ma mowy o braku odpowiedniego zabezpieczenia. Jeszcze raz gratulujemy firmie HELIO i dziękujemy za wybranie naszych zamknięć strunowych" – dodaje Marketing Manager Elplast Europe.

 

O firmie ELPLAST

W 2017 roku ELPLAST wyprodukował 750 000 km zamknięć strunowych. Obecnie zamknięcia EL-ZIP® Press to Close Zippers są dostarczane do ponad 1000 klientów, w ponad 60 krajach na 6 kontynentach. Mając ponad 40 lat doświadczenia w przetwórstwie tworzyw sztucznych, 30 lat w ekstruzji i wtrysku i 15 w produkcji zamknięć strunowych, oferuje swoim klientom pewność, że otrzymają produkt o najwyższej jakości. Zamknięcia strunowe EL-ZIP® są dostępne w ponad 250 różnych rodzajach, szerokościach od 3 do 50mm, zgrzewalne do wielu rodzajów materiałów w tym PE i PP. Oferowane przez ELPLAST produkty są kompatybilne z wszystkimi maszynami pakującymi i produkującymi torebki.

 

Więcej o firmie ELPLAST

 

Źródło: ELPLAST