Zapraszamy Państwa do udziału w Targach Obróbki, Magazynowania, Przeładunku, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych easyFairs® SyMas, które odbędą się 2 i 3 grudnia w Krakowie.

Będzie to wyjątkowe spotkanie producentów maszyn i urządzeń sortujących, tnących, mielących, napełniających, opróżniających, podnoszących, transportujących, pomiarowych, filtrujących, ważących itp., dostawców rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i ochrony środowiska z menedżerami ds. inwestycji, badań i rozwoju, ds. innowacji i wdrożeń, ze specjalistami ds. opracowywania procesów technicznych i technologicznych, ds. magazynowania produktów, logistyki i transportu, z kierownikami produkcji, utrzymania ruchu, inżynierami oraz dyrektorami i właścicielami firm.

Cechą charakterystyczną imprez typu easyFairs jest to, iż targi trwają jedynie dwa dni oraz odbywają się na identycznych, w pełni przygotowanych do kontaktów b2b stoiskach. Dzięki temu możecie Państwo przeznaczyć na udział w targach easyFairs znacznie mniej pieniędzy i czasu niż wymagałyby tego tradycyjne targi. Z easyFairs oszczędzacie zatem cenny czas i obniżacie koszty, nie tracąc możliwości bezpośredniego kontaktu z otwartymi na innowacyjne pomysły i rozwiązania Klientami z branży. Jesteśmy przekonani, że udział w targach easyFairs® SyMas pozwoli Państwu zakończyć bieżący rok z wspaniałymi perspektywami na nadchodzący 2010.

Targi easyFairs® SyMas – spotkanie wszystkich znaczących na rynku europejskim dostawców technologii i maszyn związanych z branżą materiałów sypkich i masowych z profesjonalnymi Klientami z Polski!

Szczegółowe informacje dostępne na naszej stronie internetowej www.easyfairs.com/symas.

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Rafał Wawrzyńczyk
Tel.: +48 (12) 651 95 27
Fax: +48 (12) 651 95 22
rafal.wawrzynczyk@easyfairs.com
www.easyfairs.com/symas
Źródło: ''