Gama kolorów JEDYNKI® KOLOR została wzbogacona o 6 nowych barw. Do receptury farby dodano także świeży zapach, przyjemnie wyczuwalny podczas malowania. Atrakcyjna, nowa etykieta produktu, w której dominuje intensywna czerwień, skutecznie wyróżnia opakowanie JEDYNKI® KOLOR spośród innych na sklepowej półce.

Łatwo i szybko odmienimy swoje wnętrze za pomocą bogatej palety gotowych kolorów JEDYNKI® KOLOR. Nowe, modne barwy w ofercie to: wyciszony beż, arkadyjski piasek, herbaciany ogród, orzeźwiający turkus, beztroski wrzos oraz mocny brąz. Oferta kolorystyczna JEDYNKI® KOLOR składa się już z 30 barw, które pozwalają na harmonijne wykończenia i dekorację pokojów dziennych, salonów i sypialni.

Nowością w produkcie jest dodatek zapachowy. Przyjemny, świeży zapach podnosi komfort malowania i utrzymuje się w pomieszczeniu nawet przez kilka dni po aplikacji farby. Nowy, ulepszony produkt zachował jednak swoją przystępną cenę – ok. 26 zł za pojemnik 2,5 litra. Zmiany dotyczą również wyglądu opakowania JEDYNKI® KOLOR, którego wyrazisty czerwony kolor przyciąga wzrok. Klarowna prezentacja marki, nazwy wyrobu oraz znacznika koloru na froncie opakowania sprawia, że znalezienie produktu na półce jest bardzo łatwe.

Od momentu wprowadzenia na rynek, w 2007 roku, JEDYNKA® KOLOR cieszy się zaufaniem i popularnością wśród amatorów oraz profesjonalistów malowania. Jest to farba na bazie dyspersji akrylowej, przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Tworzy gładkie powłoki, które dzięki mikroporowatej strukturze umożliwiają „oddychanie” ścian. Receptura JEDYNKI® KOLOR sprawia, że produkt dobrze kryje i łatwo się rozprowadza, a pomalowane powierzchnie nie żółkną i nie odbarwiają się z biegiem czasu. Gęsta tiksotropowa konsystencja farby ogranicza do minimum problem sprzątania po malowaniu.

Rodzina produktów JEDYNKA® to szeroka gama artykułów do ochrony i dekoracji ścian, drewna i metalu. Farby, emalie i impregnaty dają możliwość wykonania remontu w wysokiej jakości i przystępnej cenie. Historia marki rozpoczęła się 1999 roku, kiedy to na rynku pojawiła się JEDYNKA ŚNIEŻNOBIAŁA. Rosnąca popularność farby zaowocowała powstawaniem kolejnych produktów. Dzisiaj rodzina Jedynki to kilkanaście farb i emalii do wnętrz, elewacji oraz metalu i drewna.
Źródło: ''