Już od dziś tzn. od 30 maja do 2 czerwca 2006 r. odbędą się jubileuszowe - X Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL -najważniejsza i największa wystawa tej branży w środkowo-wschodniej Europie.

W ciągu kilku lat ta właśnie wystawa stała się jedną z najbardziej międzynarodowych imprez na polskim rynku targowym. Podczas PLASTPOL-u 2005 zaprezentowało się 635 firm z ponad 20 krajów, zaś powierzchnia wystawy przekroczyła 20 000 m2. PLASTPOL to dziś jedna z największych wystaw organizowanych przez Targi Kielce i jedne z czołowych międzynarodowych targów w Polsce. Z roku na rok, zarówno pod względem liczby wystawców, jak i wynajętej powierzchni targowej, wystawa bije kolejne rekordy. Rośnie też zainteresowanie nią firm zagranicznych - w 2005 roku PLASTPOL odwiedzili goście m.in. z Niemiec, Wielkiej, Brytanii, Austrii, Japonii, Włoch, Belgii, Francji, Danii, Tajwanu, Korei, Izraela, którzy prześcigali się w uatrakcyjnianiu stoisk i prezentacji.

Cztery targowe dni w halach Targów Kielce to okazja to zaprezentowania praktycznie wszystkiego, co jest robione z tworzyw sztucznych oraz obejrzenia "na żywo" procesów technologicznych takich jak: mielenie tworzyw, dobieranie kolorów koncentratów barw, galwanizowanie, malowanie i metalizowanie tworzyw, cięcie strumieniem wody, precyzyjne wykrawania folii i płyt oraz produkcja gotowych elementów przez wtryskarki i wytłaczarki.

Podczas targów PLASTPOL 2006 wystawcy pokażą m.in. najnowocześniejsze formy do kształtowania próżniowego, maszyny dla przemysłu oponiarskiego, frezarki do tworzyw, giętarki, maszyny do produkcji torebek i worków, wykrawarki, maszyny do zgrzewania (np. ultradźwiękami), instalacje do recyklingu, maszyny rozdrabniające (młyny, kruszarki,), agregaty chłodnicze, prasy, transportery taśmowe, drukarki do wyrobów z tworzyw i gumy, sklejarki, urządzenia do metalizowania, wtryskarki wielokomponentowe, linie do wytłaczania rur.

PLASTPOL to dziś nie tylko jedna z największych w Europie imprez wystawienniczych firm związanych z produkcją czy wykorzystaniem tworzyw sztucznych, ale także wielkie spotkanie branżowe, na którym można zobaczyć to, co najnowocześniejsze, wymienić się doświadczeniami, wreszcie - zasięgnąć opinii ekspertów. Temu m.in. służą towarzyszące wystawie seminaria i konferencje.

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL są jedną z trzech imprez organizowanych w Targach Kielce, które zostały przyjęte do elitarnego Globalnego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego UFI, zrzeszającego najlepsze na świecie wystawy. Przynależność targów PLASTPOL do UFI gwarantuje ich międzynarodowy poziom, wysoki standard organizacyjny i znaczenie dla branży. Każda edycja targów dobitnie potwierdza to wyróżnienie. PLASTPOL to na pewno jedna z imprez targowych w Polsce o największym potencjale rozwoju.

Zapraszamy do Kielc - udane targi to doskonała platforma do rozwoju Państwa firmy.

Organizator:
Targi Kielce
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce
tel. 41/365 12 22
fax 41/345 62 61
e-mail: biuro@targikielce.pl
www.targikielce.pl

Zobacz poprzednią edycję:
PLASTPOL 2005 - Lista wystawców
PLASTECH-INFO 2005
PLASTPOL Galeria 2005

WIRTUALNY PLASTPOL
Źródło: ''