Od 14 do 17 września 2009 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się druga edycja targów PAKFOOD. Wydarzenie to organizowane jest w latach nieparzystych, na przemiennie z targami TAROPAK. Firmy zainteresowane uczestnictwem w Targach Opakowań dla Przemysłu Spożywczego mogą zgłaszać swój udział do 17 marca br.

Do udziału w targach zapraszani są przedstawiciele przedsiębiorstw, zakładów produkcyjnych, firm handlowych sektora spożywczego oraz branży poligraficznej. Zakres ekspozycji PAKFOOD 2009 obejmuje najważniejsze obszary branży opakowaniowej przemysłu spożywczego:

· opakowania - opakowania i pomocnicze środki opakowaniowe, materiały do pakowania i wyrobu opakowań, projektowanie opakowań;
· maszyny - maszyny i urządzenia pakujące, maszyny do wyrobu opakowań, maszyny znakujące i etykietujące, projektowanie maszyn pakujących;
· doradztwo techniczne.Pakfood to doskonała okazja do prezentacji najnowszych trendów, technologii i nowości produktowych oraz bezpośredniego kontaktu z profesjonalnym zwiedzającym. Pierwsza edycja PAKFOOD w 2007 roku okazała się dużym sukcesem potwierdzonym licznym udziałem wystawców zagranicznych oraz dużym zainteresowaniem gości targowych. Wówczas ofertę swoją zaprezentowało niemal 200 wystawców z 18 krajów. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się równolegle z targami POLAGRA-FOOD i POLAGRA-TECH. Współgranie tych trzech imprez oferujących komplementarne usługi zapewni dużą liczbę profesjonalnych zwiedzających. Dwa lata temu targi te odwiedziło 34 tys. zwiedzających – mówi Anna Lemańska, nowa dyrektor targów.

Zgłoszenie udziału w terminie gwarancją niższej ceny

Firmy, które zgłoszą udział w targach do 17 marca br mogą liczyć na preferencyjne ceny. Warto również pamiętać, że szybkie potwierdzenie uczestnictwa jest gwarancją dobrej lokalizacji. Wszelkie niezbędne informacje i formularze można pobrać ze strony internetowej organizatora www.pakfood.pl z zakładki informacje dla wystawców.

Więcej na www.pakfood.pl
Źródło: ''