Szanowni Państwo,

Zapraszamy do skorzystania z oferty reklamowej czasopisma TWORZYWA. Wydanie - numer 20 ukaże się kilka dni przed targami Taropak w Poznaniu.
To ważne wydarzenie w branży tworzyw sztucznych, szczególnie dla szerokiej rzeszy producentów opakowań z tworzyw sztucznych. Firmy współpracujące z producentami opakowań zapraszam do zamieszczenia reklam i szczegółowych prezentacji swojej oferty naszych łamach. W ramach pakietu 1:1 wszyscy reklamodawcy korzystają z dodatkowej możliwości publikacji artykułu promocyjnego. Wystawcy Taropaku uzyskają w naszym czasopiśmie 10-cio procentową zniżkę.

Firmy biorące udział w Targach PLASTPOL 2005, chcące poprzez publikację przypomnieć swoim klientom o swojej ofercie, poinformować o nagrodzonych produktach itp. mają u nas również stałą 10-cio procentową zniżkę.

W artykułach wewnątrz wydania, dokonamy przeglądu nowości technicznych, nowych opracowań i aplikacji, prezentowanych na PLASTPOLU. Zachęcam do nadsyłania materiałów. Niektóre z nich, ocenione przez redakcję jako szczególnie interesujące z punktu widzenia informacyjnego zostaną opublikowane na zasadach niekomercyjnych. Zajmiemy się również zagadnieniami związanymi z produkcja opakowań z tworzyw sztucznych.
Przypominam że od marca, wraz z wydaniem kwartalnika rozpoczęliśmy publikację ogłoszeń drobnych. Co miesiąc dostarczać będziemy Państwu w formie broszurowej wkładki, (razem z regularnym wydaniem kwartalnika, oraz w bezpośredniej dystrybucji) zestawienie ogłoszeń publikowanych w internetowym serwisie Tworzywa.com.pl

Miło mi także poinformować że nasze czasopismo zostało medialnym sponsorem I regat żeglarskich o Mistrzostwo Branż Tworzyw Sztucznych i Opakowań organizowanych przez portale: Opakowania.com.pl i Tworzywa.com.pl.
Przypominam, że szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie internetowej:
www.gazeta.tworzywa.com.pl
lub telefonicznie
32/2313031, 32/4012430, 504278832
e-mail:
redakcja@tworzywa.org.pl
Wojciech Filek
Tworzywa-Media

Źródło: ''