1 maja 2019 roku do zarządu Karl Knauer KG dołączył Kai Rössig. 52-letni menedżer z Westfalii zastąpił Joachima Würza (65 lat), który po 17 latach na tym stanowisku przeszedł na emeryturę.

- „Dziękuję Joachimowi Würzowi w imieniu całej załogi za zaangażowanie i intensywną pracę na rzecz naszego przedsiębiorstwa. Zawsze bardzo ceniliśmy wieloletnią współpracę, opartą na zaufaniu, i dlatego raduje nas fakt, że jeszcze do września pozostanie on w firmie i będzie służył wsparciem swojemu następcy” - powiedział Richard Kammerer, rzecznik zarządu.

 

Karl Knauer KG z nowym dyrektorem zarządzającym

Kai Rössig


Jego następca, Kai Rössig, ma dyplom inżyniera w dziedzinie techniki produkcyjnej, ponad 25 lat doświadczenia w przemyśle konsumenckim i ugruntowane know-how w segmentach kierowania firmą, produkcji, projektowania i zarządzania zamówieniami / jakością. W firmie Karl Knauer jest on obecny już od 1 października 2018 r. Przez ten czas miał on już okazję zapoznać się z przedsiębiorstwem i jego dwoma lokalizacjami.

- „Cieszę się, że będę mógł w znacznym stopniu współtworzyć przyszłość firmy. Branża opakowaniowa stoi obecnie przed poważnymi wyzwaniami, którym trzeba sprostać. Ponieważ jednak mamy do dyspozycji zmotywowany i wysoko wykwalifikowany zespół, jestem pewien, że nasza pozycja na rynku będzie silna jak nigdy dotąd” - skomentował Rössig, oceniając swoje przyszłe zadania. 

 

Dowiedz się więcej o firmie Karl Knauer

 

Źródło: Karl Knauer