Brytyjska firma AG/CAD, mając na uwadze przemysł opakowań, wprowadziła na rynek kolejną generację programu wspomagającego projektowanie. Program KASEMAKE w wersji siódmej to ostatnie "dziecko" programistów z Winsford.

Oferuje on uniwersalność we wszystkich rodzajach opakowań od tektury falistej, litej, papieru do materiałów polimerowych i plastiku. Położono nacisk na szybkie i wydajne projektowanie.
KASAMAKE 7 to najnowsze, zautomatyzowane narzędzia projektowe: profesjonalne kreślenie, fantastyczne możliwości 3D i setki funkcji przeznaczonych wyłącznie dla przemysłu pakującego. Zaawansowani i początkujący graficy mogą wybrać odpowiednie metody pracy stosownie do swoich umiejętności. Interaktywne polecenia oraz możliwość dopasowania interfejsu do własnych potrzeb umożliwia szybką realizację każdego projektu.
Program posiada możliwość automatyzacji budowania wykrojników, umieszczania mostków i setki innych przydatnych funkcji.
KASEMAKE w wersji siódmej pozwala na opisanie każdego projektu tworząc szczegółową bazę danych firm i powiązanych z nią projektów. Komunikacja elektroniczna nigdy nie była łatwiejsza. Gotowe pliki prezentacji mogą być publikowane na stronie WEB bezpośrednio z KASEMAKE. Rozwój projektu może być udostępniany, dystrybuowany i wyszukiwany używając online KASEWEB Design Repository, który może być przystosowany do indywidualnych wymagań klienta.

Interaktywny system Mix & Match pozwala wybierać spośród setek standardowych szablonów, różnych rodzajów opakowań dla projektów standardowych lub indywidualnych. Parametric Smart Symbols pozwala na szybką modyfikację realizowanego projektu przy użyciu wbudowanych komponentów.
Program dostępny jest w języku polskim lub angielskim. Współpracuje z plotterami, stołami do produkcji próbek opakowań, laserami, urządzeniami do produkcji wykrojników.
Produkty KASEMAKE zaprojektowane są dla wszystkich typów opakowań oraz posiadają gwarancję.
Oprogramowanie i jego aktualizacje sprzedaje i administruje wyłączny dystrybutor na terenie Polski firma Wedman Holdings Sp. z o.o. Firma przeprowadza bezpłatne prezentacje programu u klienta.
UWAGA PROMOCJA dla użytkowników serwisu www.opakowania.com.pl:

Pierwszych pięć zamówień otrzymuje bezpłatny trening (standardowa cena treningu wynosi 500 GBP) oraz bezpłatny upgrade programu przez okres 6 miesięcy. (W celu uzyskania oferty promocyjnej przy kontakcie z dystrybutorem prosimy o podanie hasła: "OPAKOWANIA.COM.PL")

- Firma oferuje także sprzęt do tworzenia próbek opakowań -
Zaprojektuj, stwórz gotowy wzór opakowania, a następnie łatwo i szybko przedstaw go klientowi.

Jest wiele rodzajów sprzętu do tworzenia próbek opakowań. KASEMAKE posiada wszystko co potrzebne jest by stworzyć profesjonalną próbkę opakowania w jakiejkolwiek formie. Wyprodukowane w Wielkiej Brytanii stoły do tworzenia próbek opakowań posiadają elastyczne narzędzia pozwalające pracować na materiałach takich jak: tektura falista, tektura lita, substraty i plastiki.

Wedman Holdings Sp. z o.o. oferuje także plotery używane w atrakcyjnych cenach, które mogą być wykorzystane przy programie KASAMAKE.

Szczegółowe informacje:
Wedman Holdings Sp. z o.o. wyłączny dystrybutor KASEMAKE na terenie Polski.
Osoba kontaktowa: Dariusz Przepiórka
tel.: (022) 612 40 55; (022) 612 05 91
e-mail:Dariusz.Przepiorka@wedman.com.pl
Źródło: ''

Komentarze