Targi branżowe Beyond Beauty 2008, organizowane w Paryżu w listopadzie, stanowią dla RPC Bramlage-Wiko, wiodącego producenta systemów typu „airless”, idealną okazję do zaprezentowania pełnej oferty dozowników Magic Star wraz z innowacyjnym zamknięciem GIZMO™.

Know-how RPC na targach Beyond Beauty

Targi obejmują kilka wystaw tematycznych, m.in. odbędzie się tam znana wystawa markowych kosmetyków i środków higieny osobistej Cosmeeting. Przedsiębiorstwo RPC Bramlage-Wiko będzie obecne na wystawie Creative, będącej dla producentów opakowań platformą do zaprezentowania produktów, które, mówiąc słowami organizatorów targów, „umożliwiają producentom i sieciom detalicznym sprostanie najnowszym wyzwaniom w zakresie projektowania produktów”. Uniwersalność dozowników Magic Star i zamknięć Gizmo to najlepszy przykład innowacji, które potrafią zaspokoić te potrzeby.

System dozowania Magic Star typu „airless”, wykorzystywany przez kilka dużych firm, łączy stabilną funkcjonalność z możliwością indywidualizacji wizualnej. Dzięki uniwersalności systemu Magic Star klienci mogą wybierać spośród różnych opcji personalizacji, mając jednocześnie pewność, że opakowanie to gwarantuje wygodne i praktyczne dozowanie.

Ponadto zobaczyć będzie można wyprodukowane przez RPC Bramlage-Wiko nowe opakowanie oparte na oryginalnej koncepcji stworzonej i opatentowanej przez Gizmo Packaging Ltd. GIZMO™ to opatentowane urządzenie ciśnieniowe wbudowane w zamkniecie pojemnika, które natychmiast wypuszcza i miesza aktywne składniki w chwili użycia lub konsumpcji. Wystarczy po prostu odkręcić zakrętkę, aby ciśnienie w komorze wypchnęło strumień dodatku do produktu podstawowego. Nowe zamkniecie zapewnia liczne zalety, które podnoszą wartość produktu i oferują szerokie możliwości marketingowe w zastosowaniach kosmetycznych i farmaceutycznych.

RPC Bramlage-Wiko będzie na targach Creative – Beyond Beauty w Paryżu w dniach 6-8 października 2008 r. w Paris Nord Villepinte.

Źródło: RPC
Źródło: ''