Data publikacji: .

Nie po raz pierwszy, jednym z wystawców odbywających się w dniach 24-26 września 2019 w Norymberdze Międzynarodowych Targów Opakowań, Procesów i Technologii FachPack 2019 była firma KOCH Pac-Systeme.

KOCH na targach FachPack 2019: Podsumowanie

Targi FachPack obchodziły w tym roku 40-tą rocznicę istnienia. Tematem przewodnim tegorocznej edycji były opakowania przyjazne dla środowiska.

Dla firmy KOCH Pac-Systeme była to także okazja do świętowania swojego 50-lecia.

Już w roku 1994 firma KOCH zaczęła rozwijać koncepcje środowiskowe, takie jak system segregacji odpadów "Zielony Punkt", oznakowanie ekologiczne Blue Angel czy podwójny system stosowany w nowych koncepcjach maszyn dotyczących jednorodnego materiału opakowań kartonowych.

Dziś zastosowanie nowej marki KOCH potwierdza wszechstronną wiedzę specjalistyczną w zakresie maszyn do pakowania w blister oraz linii specjalizujących się w innowacyjnych i zrównoważonych koncepcjach opakowań.

Dzięki prezentacji pracującej maszyny blistrowej KBS-PL z zastosowanym 6-osiowym robotem, odwiedzający stoisko KOCH mieli okazję dowiedzieć się, jak jednoskładnikowe opakowanie cyclePac (100% recykling) wypada w porównaniu z tradycyjnymi opakowaniami ze sztywnej folii. Goście mogli również uzyskać informacje na temat zachowania idealnych proporcji pomiędzy materiałem, maszyną a projektem opakowania, zapoznać się z ofertą K4.0 dedykowaną cyfryzacji w specjalnych konstrukcjach maszyn oraz kompleksową ofertą usług serwisowych i wsparcia technicznego (KOCH Support+Service) dla wysoko wyspecjalizowanych procesów pakowania przez cały okres użytkowania maszyn i linii.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty firmy KOCH Pac-Systeme zachęcamy do kontaktu z firmą KF Technologie: 

KF Technologie


KF TECHNOLOGIE

ul. Łuki Wielkie 1
02- 434 Warszawa
tel.: +48 602 243 310
tel.: +48 22 87 33 664
e-mail: biuro@kftechnologie.com.pl
www.kftechnologie.com.pl

 

Źródło: KF Technologie