Cezex rozpoczął prace nad kolejną edycją kalendarza kreatywnego, który podobnie jak w latach ubiegłych, będzie wspólnym projektem realizowanym przy współpracy z agencjami reklamowymi, agencjami fotograficznymi i drukarniami.

Tytuł przewodni kalendarza na 2004 rok - "Kolory Życia" stanowi kontynuację tematów z lat poprzednich "Kolorów Miłości" oraz "Kolorów Sukcesu". Barwna i bliska nam wszystkim tematyka pozwala pobudzić wyobraźnię, uwolnić myśli oraz puścić wodze fantazji.

"Ideą kalendarza jest stworzenie pracy wyjątkowej w swoim charakterze, skupiającej różne koncepcje, indywidualne spojrzenia na świat oraz wspólny wysiłek tych firm, które na co dzień mają kontakt z papierem. Dzięki połączeniu projektów agencji reklamowych, druku wykonanego w drukarniach oraz specjalnie dobranego papieru z oferty Cezeksu chcemy uzyskać niepowtarzalny efekt, będący wynikiem udanej współpracy środowiska powiązanego z reklamą" – powiedział Robert Tomaszewski, dyrektor rozwoju firmy Cezex.

Kalendarz "Kolory Życia" to doskonała reklama dla wszystkich jego twórców. Każda firma biorąca udział w projekcie firmuje bowiem efekt swojej pracy własnym logo. Kalendarz wraz z informacją o jego twórcach dotrze w tym roku do ok. 4000 firm.

Pionierski pomysł Cezeksu został zauważony i doceniony. Pierwsza edycja kalendarza uzyskała specjalną nagrodę Przewodniczącego Jury, prof. Stanisława Wieczorka podczas XIII Ogólnopolskiego Przeglądu Kalendarzy "Vidical 2002". Wyróżnienie to zachęciło firmę do kontynuowania tego przedsięwzięcia.

Wszystkie firmy, które chciałyby wziąć udział w projekcie kalendarza "Kolory Życia" 2004 Cezex zaprasza do współpracy. Więcej informacji dotyczących projektu znajduje się na stronie internetowej firmy Cezex www.www.cezex.pl
Źródło: ''