Przedsiębiorstwo RPC Bebo Nederland wprowadziło na rynek swoją kolejną innowację w dziedzinie opakowań do dań gotowych. Nowy projekt ułatwia konsumentom wyjmowanie potraw z kuchenki mikrofalowej, chroniąc przed oparzeniem rak.

Re 228 oraz Re 171 Comfort to polipropylenowe tacki z umieszczonymi po obu stronach uchwytami. Ergonomiczne rozmieszczenie uchwytów, które zostały zaprojektowane i opatentowane przez RPC Bebo Nederland, ma ułatwić trzymanie tacek podczas przygotowywania posiłku.

Tacki są całkowicie przystosowane do podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych, zamrażania i automatycznego zamykania oraz w 100% spełniają standardy dotyczące opakowań do żywności. Dostępne są wersje z jedną i kilkoma przegródkami do różnego rodzaju dań gotowych.Tacki RPC Bebo Nederland, w tym także popularny model 228, produkowane są w wymiarach powszechnie przyjętych w branży, dzięki czemu firmy konfekcjonujące nie muszą dostosowywać linii napełniających. Ma to także znaczenie w supermarketach, ponieważ nie ma potrzeby zmiany dotychczasowego układu produktów na półkach.

Źródło: RPC
Źródło: ''