16 września podczas Międzynarodowego Salonu Techniki i Pakowania TAROPAK odbędzie się III edycja Konferencji „INNOWACJE 2008”. Spotkanie to służy wymianie doświadczeń i podjęcia dyskusji na temat najnowszych trendów w branży. Konferencja "INNOWACJE 2008" – III edycja, jest kontynuacją spotkań organizowanych przez Eurologistics, podczas której uczestnicy będą mogli zapoznać się z nowościami na rynku logistycznym.

Eurologistics chce w ten sposób promować prężne firmy, które swoimi innowacyjnymi produktami i rozwiązaniami przyczyniają się do podnoszenia standardów usług logistycznych. Konferencja nasza, to doskonałe miejsce do spotkania biznesowego, a przede wszystkim forum wymiany doświadczeń i informacji na temat najnowszych trendów rozwiązań technicznych i technologicznych w branży jak również do podjęcia wspólnej dyskusji z pozostałymi uczestnikami konferencji.

Uczestnicy konferencji

Spotkanie dedykowane jest przede wszystkim do menedżerów logistyki z firm produkcyjnych, dystrybucyjnych i handlowych, operatorów logistycznych , a także dostawców rozwiązań technicznych i informatycznych, sprzętu i wyposażenia magazynów.

Podczas konferencji ocenie poddane będą produkty i usługi pod względem:
- Praktycznej użyteczność rozwiązania
- Dostępności rozwiązania
- Ekonomiczność rozwiązania
- Użyteczność, prostota obsługi
- Bezpieczeństwa rozwiązania
- Inne walory produktu (np. wpływ na ochronę środowiska)

Więcej informacji:
Aleksandra Kroll
tel: 061/892 63 70
mob: 515 160 511
aleksandra.kroll@eurologistics.pl
www.eurologistics.pl
Źródło: ''