Jak będą wyglądały spotkania i targi po pandemii koronawirusa? Jakie wyzwania stoją przed ich organizatorami oraz wystawcami? Wiele osób takie właśnie pytania zadaje sobie po ogłoszeniu przez Rząd znoszenia obostrzeń. Na te oraz więcej pytań odpowiedzi udzielimy podczas konferencji online pod nazwą "Targi NEW REALITY", które odbędą się 8 czerwca o godzinie 11:00.

Konferencja online Targi NEW REALITY

Wśród prelegentów znajdują się Mateusz Jaworski (Senior Event Marketing Manager w EventiX.pl), Mateusz Kania (Kierownik Działu Organizacji Technicznej i Inspektor ds. Sanitarnych w EXPO Kraków), Przemysław Trawa (Prezes Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego oraz wieloletni Prezes Zarządu Grupy MTP), przedstawiciele Easyfairs Group, Andrzej Trela (Dyrektor Departamentu Rozwoju i Kluczowych Relacji Konfederacji Lewiatan) oraz Ewa Woch (Wiceprezes Targów w Krakowie).

Trwająca 45 minut konferencja składać się będzie z dwóch części:

  • Część 1.
    "Jak będą wyglądać targi w nowej rzeczywistości? Co się zmieni? Jaka jest rola targów w odmrażaniu gospodarki i budowaniu przewagi konkurencyjnej firm i regionów?"
  • Cześć 2.
    Jak zapewnić bezpieczeństwo podczas eventów – konkretne rozwiązania. Jakie technologie i rozwiązania pojawią się jesienią na targach?

Transmisja konferencji rozpocznie się o godzinie 11.00 na profilach Facebook Targi w Krakowie oraz EXPO Kraków, a także zostanie udostępniona na stronie wydarzenia.

 

Zachęcamy również do oglądania transmisji na LinkedIn https://www.linkedin.com/events/6673871316904488960/

Podczas konferencji na czacie będzie możliwość zadawania pytań do ekspertów. Wszystkie odpowiedzi zostaną zebrane i opublikowane w specjalnym dokumencie po konferencji.