Firma Konica Minolta ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejny cykl otwartych seminariów, poświęconych praktycznym metodom pomiaru i recepturowania barwy.

Ze względu na ogromne zainteresowanie seminariami organizowanymi przez naszą firmę w ostatnich latach, zdecydowaliśmy się zorganizować podobne spotkania także w tym roku.

Jeśli chcecie Państwo zapoznać się z teoretycznymi i co ważniejsze praktycznymi zagadnieniami pomiaru barwy, jak również z gotowymi rozwiązaniami oferowanymi przez Firmę Konica Minolta, prosimy o zgłoszenie chęci swojego udziału w seminarium. W trakcie spotkań zostaną przedstawione precyzyjne urządzenia pomiarowe, znajdujące szerokie zastosowanie rozmaitych branżach przemysłu oraz w nauce. Mierniki Konica Minolta, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym mogą kontrolować barwę surowców i wyrobów w każdej postaci: ciała stałe, ciecze, pasty, proszki, granulaty, folie i nadruki.

Możliwe będzie także zapoznanie się z całą ofertą mierników Konica Minolta, zawierającą kolorymetry i spektrofotometry, mierniki połysku, laserowe digitizery 3D, mierniki światła oraz analizatory barw ekranów.

W drugiej części seminarium zostanie przedstawiony najnowszej generacji system recepturowania barw Ciba Colibri, znajdujący szczególne zastosowanie zwłaszcza w doborze kolorów żądanych przez klienta, uwzględniających również materiały transparentne i prześwitujące. System Colibri sprawdza się znakomicie zwłaszcza w barwieniu tworzyw sztucznych, farb, tynków i nadruków na różnych podłożach.

Jeśli zechcecie Państwo wziąć udział w seminarium, proszę przesłać e-mail na adres Krasuska@seu.konicaminolta.eu podając telefon kontaktowy do siebie, nazwiska uczestników, nazwę firmy.

Seminarium odbędzie się w Warszawie w dniu 09.12.2008r. Hotel Ibis Warszawa Centrum, al. Solidarności 165, 00-876 Warszawa.

Plan seminarium:

09:00 - 09:30 - Powitanie, kawa

09:30 - Rozpoczęcie, teoria i praktyka kolorymetrii

13:30 - Przerwa (zapraszamy na lunch)

14:15 - Recepturowanie barw w systemie Ciba Colibri

17:00 - Zakończenie

Udział w seminarium jest bezpłatny. Dojazd na koszt własny. Możliwy jest udział do dwóch osób z jednej firmy. Zgłoszenia prosimy nadsyłać niezwłocznie, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Można przywieźć ze sobą własne próbki, których kolor chcielibyście Państwo kontrolować.

Źródło: www.konicaminolta.pl
Źródło: ''