Po raz kolejny AGFA organizuje konkurs dla młodych i kreatywnych osób. Tym razem edycja 2002 ma na celu wyłonienie najlepszego opakowania na zegarek. Opakowanie bedzie spełniać funkcje gadżetu reklamowego.

Uczestnik konkursu musi mieć od 17 do 30 lat i w chwili zgłaszania swojego udziału, musi być zarejestrowanym studentem szkoły lub wyższej uczelni na wydziale grafiki, wzornictwa przemysłowego lub fotografiki.
Ponadto w chwili składania projektu nie może być zaangażowany w żadną działalność zawodową lub komercyjną.
Do pobrania jest plik PDF który zawiera 3 szablony - wzory
pobierz plik PDF - pudełko, etykieta i naklejka na których wykonany bedzie Twój projekt.
Szablony należy zaimportować do dowolnego programu graficznego.
Prace w formie plików JPG prześlij najpóźniej do 15 października 2002 r. za pomocą formularza zgłoszeniowego (wyłącznie drogą internetową). formularz
Wymagania techniczne:
Wielkość: maksimum 1500 x 1500 pikseli
Rozdzielczość: 150 dpi
RGB JPG quality 8
W konkursie przewidziane są nagrody dwóch typów: platynowa i złota.
W ostatnim tygodniu października 2002 r. międzynarodowe jury złożone ze specjalistów w dziedzinie poligrafii i projektowania opakowań wybierze czterech laureatów nagrody platynowej oraz dziesięciu laureatów nagrody złotej.
Decyzja jury jest ostateczna.
Laureaci nagrody platynowej
Każdy laureat nagrody platynowej zostanie zaproszony do udziału w ekscytującej, kształcącej, atrakcyjnej i bogatej w wydarzenia podróży do Europy, która odbędzie się w lutym 2003 r.
W programie podróży przewiduje się warsztaty, wizytę na targach grafiki artystycznej, zakupy, zwiedzanie oraz wiele innych atrakcji.
Projekt laureata nagrody platynowej zostanie wydrukowany także jako opakowanie (pudełko, etykieta i naklejka) do zegarków wręczanych w charakterze upominków.
Laureat otrzyma 4 zegarki w zwycięskich opakowaniach, książkę z dziedziny wzornictwa i grafiki artystycznej oraz oprawiony, oficjalny dyplom Agfa Young Contest Award.
Projektanci - Laureaci nagrody złotej otrzymają:
jeden upominek - zegarek w opakowaniu, a także znakomitą książkę z dziedziny wzornictwa i grafiki artystycznej.
POWODZENIA!
Wszystkie warunki przystąpienia do konkursu odnajdziecie na stronach:
www.agfa.com.pl
Kontakt:
Magdalena Krotoszyńska, tel.: 0608 314 661,
magda.krotoszynska@sigma.com.pl