Nowy konkurs „iF packaging award“, który po raz pierwszy wypisany został dla branży opakowaniowej z okazji targów Interpack 2008, został rozstrzygnięty.

Do udziału wezwani zostali twórcy, producenci i projektanci wszelkiego rodzaju opakowań, środków do pakowania, grafik opakowaniowych, materiałów opakowaniowych i maszyn pakujących oraz z tym związanych pomysłów.

Sędziowie oceniali 148 artykułów z 17 krajów i rozdawali za udany projekt, tak bardzo pożądany znaczek iF. Ważnymi kryteriami oceny były projekt, jakość, obróbka, dobór materiałów, stopień innowacyjności i funkcjonalność.

Wśród laureatów znajduje się także uszlachetniacz papieru Sihl GmbH ze swoją nową serią produktu EnDURO ICE. Dzięki temu wyróżnieniu potwierdziła się strategia firmy, która znana jest z szerokiej gamy specjalnych produktów poligraficznych do rejestracji i identyfikacji, że warto regularnie wprowadzać nowości na rynek. Aby tą odnoszącą sukces strategię odpowiednio poprowadzić, firma Sihl wystawia się ze swoim produktem EnDURO na międzynarodowych targach Drupa, w hali 11 na stanowisku E62.

Więcej informacji: Sihl GmbH - www.sihlgroup.com
Źródło: ''