Źródlana woda Kropla Beskidu dostępna w eleganckich szklanych butelkach o pojemności 0,75L dedykowanych do HORECA.

Firmy z systemu Coca-Cola wprowadzają na rynek naturalną wodę źródlaną Kroplę Beskidu w eleganckich, szklanych butelkach o pojemności 0,75L. Woda jest przeznaczona wyłącznie dla kanału Horeca i będzie na razie oferowana konsumentom tylko w wybranych restauracjach na terenie całego kraju.

Wprowadzenie Kropli Beskidu w butelkach o nowej pojemności 0,75L jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów restauracji na wodę w większych opakowaniach jednostkowych w związku z modą na picie wody i zwiększoną jej konsumpcją, a także z chęcią zakupu większej butelki i dzieleniem się nią z rodziną lub przyjaciółmi podczas posiłku.

Źródlana woda Kropla Beskidu w butelkach 0,75L będzie oferowana w wersji gazowanej i niegazowanej, jej termin przydatności do spożycia wynosi 12 miesięcy. W zgrzewce znajduje się sześć bezzwrotnych butelek.

Wprowadzenie Kropli Beskidu w nowej butelce o pojemności 0,75L jest wsparte działaniami informacyjnymi skierowanymi do właścicieli i menedżerów restauracji. Kropla Beskidu smakuje wyśmienicie, jeśli jest serwowana do stolika schłodzona. Aby utrzymać jej właściwą temperaturę podczas konsumpcji najlepiej umieścić butelkę w wiaderku z lodem. Takie podanie wody podkreśla nie tylko jej walory smakowe, a także wyjątkość okazji jaką niewątpliwie jest wizyta w restauracji. W wybranych lokalach dostępne będą specjalne metalowe wiaderka do lodu oraz eleganckie kieliszki z piaskowanym logo Kropli Beskidu.Obecnie Kropla Beskidu jest dostępna w kanale Horeca w szklanych butelkach o pojemności 0,25L.

Kropla Beskidu to naturalna, niskozmineralizowana woda źródlana wydobywana ze źródła w Tyliczu położonego w górach Beskidu Sądeckiego, w otulinie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Jest to jeden z najbardziej cenionych regionów w Europie pod względem naturalnych wód mineralnych i źródlanych. Krążąc wśród skał, kropla po kropli, czerpie z nich naturalne składniki mineralne. Kropla Beskidu to pierwsza i jak na razie jedyna woda źródlana rekomendowana przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny, instytucję uznaną przez polskich konsumentów za najbardziej wiarygodną i w najwyższym stopniu gwarantującą jakość produktu. Rekomendacja wynika z wysokiej oceny źródła w Tyliczu, spełnienia dodatkowych wymagań PZH w zakresie wydobycia i butelkowania wody oraz cyklicznie przeprowadzanych audytów wydobycia i butelkowania Kropli Beskidu.

Kropla Beskidu jest wodą, która ze względu na swój skład mineralny, walory smakowe i miejsce pochodzenia może być spożywana w nieograniczonych ilościach przez osoby w każdym wieku.

System Coca-Cola w Polsce reprezentują spółki Coca-Cola Poland Services oraz Coca-Cola HBC Polska. Coca-Cola Poland Services to spółka-córka The Coca-Cola Company, właściciela wiodących marek napojów bezalkoholowych, obecnych w ponad 200 krajach świata. Wśród marek firm dostępnych na polskim rynku znajdują się: Coca-Cola, Coca-Cola light, Coca-Cola Zero, Cherry Coke, Fanta, Sprite, Lift, Kinley Tonic, napój izotoniczny Powerade, napój hypotoniczny Powerade Aqua Plus, soki i nektary owocowe Cappy, naturalna woda źródlana Kropla Beskidu i wody mineralne Multivita, Vita, napój energetyczny Burn, herbaty mrożone Nestea oraz kawy gotowe do spożycia illy.

Coca-Cola HBC Polska to oddział Coca-Cola Hellenic Bottling Company, jednego z największych pod względem sprzedaży rozlewcy napojów The Coca-Cola Company, obsługującego ponad 500 milionów konsumentów w 28 krajach. Firmy z systemu Coca-Cola są liderem na polskim rynku napojów bezalkoholowych i zatrudniają ponad 3 tysiące osób. Od 1991 r. firmy te zainwestowały w Polsce ponad 500 milionów dolarów.
Źródło: ''

Komentarze

  • Nie kupujcie tej wody

    Opinia o produkcie: Moja opinia bedzie wybitnie nieprzychylna. Kupiłam dzisiaj wode Kropla Beskidu gazowaną 1.5l. Po otworzeniu i nalaniu sobie do kubka wody przeraziłam się, bo zaczęły mi wylatyć wraz z wodą jakieś czarne 'syfy' wyglądające jak pleśń... sama nie wiem jak to nazwać... w każdym razie ludzie u mnie w pracy byli w szoku. Okazało się, że na dnie butelki jest coś czarnego, butelka od środka jest po prostu brudna. Zadzwoniłam zatem na obsługe klienta na 801 110 801. Pani przyjeła moją reklamację, po czym poinformowała mnie, że skontatkuje sie ze mną przedstawiciel Coca coli... no i zadzwoniła jakaś Pani po 8 godzinach, kierownik ds jakości ;-) koń by sie uśmiał z takiej jakości... i do mnie z jakimiś głupawymi tekstami, czy przez przypadek ja sama tej wody nie zabrudziłam..???!!! Rozumiecie??!! Szok... zamiast mnie przeprosić, że produkują gniota, którym mogłabym się otruć, to ta do mnie z takimi tekstami... Odradzam szczerze kupowanie Kropli Beskidu. Uważajcie na te wodę, data przydatności do spożycia: 04/2010, seria 24U14:13W2.