Przedsiębiorstwo RPC Containers Blackburn wprowadziło nowa serie standardowych słoików PET przeznaczonych do produktów sprzedawanych na wagę w handlu detalicznym oraz dla branży upominków.

Słoiki produkowane są technika wtryskiwania i rozciągania z rozdmuchem w trzech wielkościach – 2,5 litra, 3,6 litra oraz 4,7 litra – a ich projekt w stylu retro łączy wygląd tradycyjnego słoika na słodycze z zaletami nowoczesnego tworzywa PET, które jest lekkie, nietłukące i łatwe w użyciu oraz ma krystalicznie przejrzyste wykończenie, dzięki czemu produkty doskonale się prezentują.

Duża powierzchnia na zdobienia zapewnia miejsce na przyciągające wzrok etykiety podkreślające wysoka jakość produktów, a ponadto dostępny jest ogromny wybór wieczek do słoików, co ułatwia wyróżnienie marki w punktach sprzedaży. Wieczka, które dostarczane są przez RPC Halstead, mogą być zamawiane w różnych kolorach odpowiednio do potrzeb marki.

Wejście nowej serii na rynek odzwierciedla powrót popularności słodyczy na wagę. Duże słoiki do słodyczy zapewniają znakomite możliwości zdobnicze, wygodę i ochronę produktu. Ponadto stanowią oryginalne opakowanie do słodyczy przeznaczonych na prezent.

Źródło: PET
Źródło: ''