Włoski producent kawy illy przygotował dla swoich klientów prawdziwy rarytas. Na rynku pojawiła się limitowana wersja illy w nowej ekskluzywnej puszce.

Uznawane za najlepsze na świecie włoskie espresso będziemy mogli kupić w oryginalnym opakowaniu zaprojektowanym przez japońskiego artystę Michaela Lina. Nie po raz pierwszy illycaffe zaprasza wybitnych artystów do współpracy przy tworzeniu nowych, oryginalnych puszek do kawy. Pod skrzydłami koncernu powstają dzieła będące wyrazem ich przekonań, wartości, a przede wszystkim odzwierciedlające filozofię illycaffe.

Przykład stanowić mogą chociażby ekskluzywne serie dekoracyjnych filiżanek „illycollection” tworzone przez znanych artystów z całego świata, takich jak m.in. wybitny fotograf Sebastiao Salgado, młody, ale już uznany architekt Rufus Willis, czołowy przedstawiciel arte povera Jannis Kounelli, ceniony rzeźbiarz i rysownik Jan Fabre, kultowy przedstawiciel pop-artu James Rosenquist, czy Federico Fellini – postać, której nie trzeba przedstawiać nikomu.

Tym razem illy zaprosiła do współpracy japońskiego artystę Michaela Lina, którego dzieła odtwarzają piękne motywy kwiatowe, inspirowane tajwańskimi tkaninami. Sięgając po orientalnego artystę illy po raz kolejny udowodniła, jak bliska jest jej idea multikulturalności. Poprzez osadzenie wartości włoskich w rzeczywistości egzotycznej, której wyrazem jest tajwańska sztuka i kultura, illycaffe symbolizuje swoją ponadczasowość i ponadkulturowość.

Nowa puszka to ucieleśnienie sztuki wschodniej, przesyconej kwietnymi zdobieniami, delikatnymi i subtelnymi kolorami, to w końcu ukłon w stronę tej najdelikatniejszej, czułej i wrażliwej strony natury człowieka. Nowy wizerunek puszki illy to również dowód na to, że wielka sztuka znajdzie miejsce dla siebie, nie tylko w galerii, czy muzeum, ale ma również szansę na to, by stać się niekonwencjonalnym elementem dekoracyjnym każdej kuchni czy jadalni. Do kawy można dokupić zestaw 6 filiżanek z identycznym motywem kwiatowym.

Źródło: www.marketing-news.pl
Źródło: ''