Linia serków i jogurtów Bakuś otrzymała nowe, atrakcyjniejsze opakowania oraz została rozszerzona o nowy wariant smakowy.

Autorem modernizacji opakowań jest Studio DN - www.StudioDN.pl. Projekt stanowi adaptację opracowanego wcześniej również przez tę firmę layout’u opakowań serków Bakuś. Ponieważ adresatami produktu są dzieci stylistyka nowego opakowania jest atrakcyjna przede wszystkim dla nich. Mocno wspierane w mediach zwierzaki na opakowaniu zostały odświeżone i nabrały życia. Równocześnie z wprowadzeniem nowego opakowania linia Bakusia została rozszerzona o nowy, bananowy wariant smakowy produktu.Studio DN jest firmą projektową od 15 lat specjalizującą się w kreacji i strategii wizualnej marek produktowych i korporacyjnych. Oferta Studio DN obejmuje: kreację strategiczną, projektowanie opakowań i identyfikacji wizualnej, analizy, audyty tożsamości wizualnej marki, projektowanie materiałów wspierających sprzedaż. Studio DN pracowalo dotychczas między innymi dla: Bakoma, Bols, Carlsberg Okocim, Dr Oetker, Hestia, Polpharma, Kraft Foods Polska.

Źródło: Studio DN
Źródło: ''

Komentarze

  • Co wy zrobiliście????

    Tak nie wolno!!!!!! Zabraliście Bakusiom ich moce, kryształy, domy, ich wyspę Bakolandię. Daliście ubrania. I CO TO DA SKORO JUŻ NIE MA DAWNYCH MAGICZNYCH ZWIERZĄTEK!!!!

  • NOWE bakusie-zepsuliście je

    Co wy zrobiliście????!!!!! Zepsuliście te serki! Już nigdy nie będą takie jak dawniej! Tak nie można! Bakusie miału swój własny świat który był o wiele powazniejszy i magiczniejszy! Nie nawidzę was za to że pozbawiliście mnie najwspanialszej opowieści o przygodach 6 magicznych zwierzątek. Bakusie miały swoje moce smaków i magiczne kryształy! I to lubiły w nich dzieci! A, jeszcze jedno-najbardziej zmieniliście ulubioną postac wszystkich dzieci-psa! Myślicie że to dobrze? Chyba dla dwulatków! A prawdziwymi miłośnikami Bakusiów byli właśnie 9-12 latki! Bakusie miały swoje przygody i swoje miejsca w których żyły! Pozbawiliście Bakusie magicznej mocy!!!! Nigdy wam tego nie wybaczymy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!